UDOSTĘPNIJ
fot. youtube.com/rt

W miniony wtorek w Dallas miały miejsce uroczystości pogrzebowe zamordowanych przez rasistę policjantów, w których uczestniczyli m.in. Barack Obama i były prezydent USA George W. Bush. Ten drugi nie potrafił zachować powagi i z niewiadomych przyczyn zaczął wesoło tańczyć. 

Uroczystości pogrzebowe policjantów zamordowanych w ubiegłym tygodniu w Dallas przez czarnego rasistę (z informacji jakie uzyskała policja wynika, że nie ukrywał swojej nienawiści do białych) swoją obecnością uświetnili najważniejsi amerykańscy politycy, w tym prezydenci USA.

Tradycyjnie były modlitwy i przemówienia, w których apelowano o jedność i wzajemny szacunek. Barack Obama przyznał ponadto, że w Stanach aktualnie są widoczne poważne napięcia na tle rasowym.

Drugi prezydent obecny na uroczystościach nie miał jednak zamiaru dostosować się do żałobnego nastroju. Komentujący wydarzenie dziennikarze zauważają m.in. że jako jedyny nie wybrał czarnego garnituru.

Również samo zachowanie Georga W. Busha pozostawia wiele do życzenia. Były prezydent USA podczas wspólnego śpiewu „The battle hymn of the Republic” zaczął bowiem wesoło tańczyć, czym wprawił w ogromne zakłopotanie stojących obok niego osób.

Polub fanpage pluralistycznego, bezstronnego portalu:

bh, źródło: rt

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułTusk po raz pierwszy o swoim powrocie do polskiej polityki
Następny artykułOgromny awans Polski w rankingu FIFA. Wyrównamy rekord sprzed lat
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również