UDOSTĘPNIJ

Polska rodzina spędzająca wakacje w Chorwacji znalazła się na pierwszych stronach gazet po tym jak próbowali oszukać jednego z restauratorów. Skompromitowani Polacy wrzucili robaki do lodów, by za nie nie płacić.

Czteroosobowa rodzina z Polski spędzająca wakacje w Chorwacji w miejscowości Rovinj nad Adriatykiem znalazła się na pierwszych stronach portali i gazet po tym jak próbowali wymusić darmowe jedzenie przy pomocy oszustwa.

Poirytowany restaurator opublikował nagranie z całej sytuacji, na którym widzimy Polaków i ich dzieci konsumujących lody. W pewnym momencie głowa rodziny wrzuca do nich robaki i żąda reklamacji. Początkowo kelnerzy przyjęli zażalenie i anulowali rachunek, jednak pewny siebie właściciel postanowił sprawdzić monitoring.

Gdy nagranie pokazano polskiej rodzinie, szybko zapłaciła i – jak przekonuje Chorwat – uciekła. Restaurator opublikował w sieci nagranie z ostrzeżeniem, by inni koledzy po fachu „uważali na rodzinę oszustów z Polski”.

POLUB FANPAGE PLURALISTYCZNEGO, BEZSTRONNEGO SERWISU O POLITYCE, BY BYĆ NA BIEŻĄCO

Obserwuj Pikio.pl na Twitterze, tam więcej informacji!

bh

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułTrumna podróżuje po całej Polsce. Finał na Światowych Dniach Młodzieży
Następny artykułWakacje będą dłuższe. Jest decyzja ministerstwa edukacji
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również