UDOSTĘPNIJ

#Zdrowie #Społeczeństwo #Lifestyle Codzienna gonitwa powoduje, że chcemy kontrolować życie w najdrobniejszych szczegółach. Właśnie z tego powodu wielu ludzi przeraża myśl o upływającym czasie i nadwadze. O ile czasu nie da się zatrzymać, to bez użycia skalpela można częściowo kontrolować, w jaki sposób odciska się na naszych twarzach. Wagę można monitorować o tyle prościej, że istnieje kilka sposobów na utrzymanie szczupłej sylwetki. Furorę zaczyna robić… suplementacja agrestem indyjskim.

Skąd pochodzi agrest indyjski?

Agrest indyjski jest w Europie znany i lubiany od niedawna. Jednak na Dalekim Wschodzie jego zastosowanie było znane już od wieków. Amla rośnie na krzaczkach przypominających agrest znajomy z babcinych ogrodów, stąd angielska nazwa indian gooseberry. Był uznawany za afrodyzjak, środek wspomagający potencję, lek na cukrzycę i problemy z nadciśnieniem, ale przede wszystkim jako wspomaganie dla zdrowych i mocnych włosów i paznokci.

Agrest indyjski podnosi odporność na zachorowania.

Badania naukowe potwierdziły silne właściwości przeciwutleniające amli. Okazało się również, że 100 gram agrestu indyjskiego pokrywa 600% dziennego zapotrzebowania na witaminę C. Amla wykazuje również właściwości zwalczające wirusy i bakterie. Dzięki temu jest polecana jako profilaktyka zachorowań w okresie jesienno- zimowym i dla wspomagania terapii w chorobach autoimmunologicznych, łagodzenia objawów alergii i profilaktyki raka.

Amla wzmacnia skórę, włosy i paznokcie.

Wspomniane właściwości przeciw utleniające oraz zawartość witamin i minerałów, takich jak cynk, chrom, żelazo i wapń, oraz taniny, powoduje, że agrest indyjski opóźnia procesy starzenia. Dodatkowo wspomaga nawilżenie skóry, dzięki czemu cera zyskuje promienny, młodzieńczy wygląd. Amla stymuluje produkcję białek oraz enzymów budujących włosy i paznokcie. To dzięki niej Indyjskie kobiety słyną z promiennej cery i pięknych, lśniących włosów.

Agrest indyjski na odchudzanie.

Spośród wielu zalet agrestu indyjskiego ta jest najbardziej pożądana i najchętniej wykorzystywana. Badania naukowe wykazały jego wpływ na spalanie tkanki tłuszczowej. Stosowanie tabletek na odchudzanie z ekstraktem z agrestu indyjskiego połączone z ćwiczeniami powoduje rozpad komórek tłuszczowych i zapobiega ich odkładaniu. Daje to nadzieję osobom, którym ciężko wytrwać na diecie, ponieważ drobne odstępstwa nie odłożą się w biodrach.

Rynek.

Wszechstronne właściwości agrestu indyjskiego spowodowały, że jest bardzo chętnie wykorzystywany przez producentów suplementów diety. Zamiłowanie do stosowania tabletek na odchudzanie jest w narodzie tak ogromne, że można je nabyć dosłownie wszędzie. Który suplement z ekstraktem z agrestu indyjskiego jest godny uwagi? Według badań konsumenckich, Amlan Forte firmy Vital Progres cieszy się największym zaufaniem wśród konsumentów. Podkreśla się, że konsumenci ocenili jego skuteczność i naturalny skład. Warto wybrać Amlan Forte dla zdrowia i urody.

Zainteresował cię temat agrestu indyjskiego? Po więcej informacji odsyłamy na stronę amlanforte.com

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas

Zobacz również