UDOSTĘPNIJ

Do sieci wyciekł zapis wideo z ukrytej kamery rozmowy posła Piotra Liroya Marca z Pawłem Bednarzem z fundacji Dobrego Pasterza, który zasłynął swego czasu z bójki w Sejmie. Mężczyzna demaskuje przed Marcem kulisy odbywającego się na szeroką skalę handlu dziećmi.

Handel nieletnimi nie był jedynym tematem rozmowy z nagrania, ale najciekawszym. Bednarz opowiada Liroyowi o tym, jak zorganizowany jest handel najmłodszymi dziewczynkami.

ZOBACZ TAKŻE – Kukizowi puściły NERWY. „Odpie*dol się pan” (VIDEO)

Według jego doniesień Policja w Bielsku-Białej, na czele z Elwirą J., oficerem prasowym, organizuje na wielką skalę przemyt dzieci z domów dziecka na podejrzane konkursy piękności w Niemczech, z których nie wracają. J. i jej koleżanka ze służby są harcmistrzyniami w ZHP i wraz z trzecią wspólniczką organizować mają proceder.

Następną lokalizacją, gdzie handel dziećmi ma odbywać się na wielką skalę jest Dolny Śląsk – Kłodzko i Wrocław. Tam maczać palce w obrzydliwych przestępstwach mają znajomi Liroya z law sejmowych.

Mężczyzna skarży się też, że zgłaszał wielokrotnie i osobiście sprawę do najważniejszych polityków w Polsce, w tym do prezydenta Andrzej Dudy. Jego apele pozostały bez odpowiedzi.

Oskarżenia padają także w stronę byłego prezydenta Polski Bronisława Komorowskiego, jako osoby podpisującej bezmyślnie (bądź świadomie) korupcyjne ustawy, umożliwiając w ten sposób organizowanie handlu dziećmi.

– W mojej ocenie 70% dzieci traci życie […], jeśli usłyszysz, że dziecko chore idzie za granicę, to powiem tak – 99,9%, to idzie ku*wa na organy. Od razu. – stwierdził Bednarz.

Poniżej cały zapis rozmowy uwieczniony kamerą z ukrycia.

AFERA! Handel dziećmi w Polsce- rozmowa z Piotr Liroy-Marzec (…

AFERA! Handel dziećmi w Polsce- rozmowa z Piotr Liroy-Marzec (Kukiz'15) bez CENZURY⚠️BEZ NASZEGO KOMENTARZA.

Opublikowany przez TV Polska na 25 czerwca 2017

źródło tv polska

ZOBACZ TAKŻE

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas

Zobacz również