UDOSTĘPNIJ

Jeżeli dzisiejszy wyrok Trybunału Konstytucyjnego nie zostanie opublikowany mamy do czynienia z zamachem stanu. Jak widać od kilku miesięcy demokracja w Polsce jest bardzo krucha, a w rękach nieodpowiednich ludzi bardzo łatwo może zostać zastąpiona dyktaturą „nadpremiera”, „nadprezydenta” czy innej osoby. Nasze wolności obywatelskie są zagrożone i mogą w krótkim czasie – niemal z dnia na dzień – przestać obowiązywać. Krucha demokracja zostanie zmieniona w państwo totalitarne. Rodacy powstańcie z kolan!

Nie będzie Wolak pluł nam w twarz, ani narodu nam tumanił !

Żaden organ władzy państwowej nie ma prawa kwestionować wyroków Trybunału Konstytucyjnego!!! – zapowiedzi Pani premier Beaty Szydło i innych polityków PiS są w tym względzie przerażające!

Rząd i ministrowie reprezentują władzę wykonawczą, a nie ustawodawczą czy sądowniczą! ! ! Urzędnik jest jak pewna część ciała do wykonania określonych prawem czynności! ! !

Rządy kolesi POPiS zrobili sobie z Polski prywatny folwark, mam nadzieję, że żaden z Was nie znajdzie się w Sejmie przyszłej kadencji. Polska miała być drugą Japonią, drugą Irlandią, a na dniach definitywnie stanie się drugą Koreą Północną.

Dość demontowania Państwa Polskiego !!!

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułNawet 1 milion Ukraińców dostanie „500 zł na dziecko”
Następny artykułUtwór Michała Szpaka może być plagiatem piosenki ulubionego zespołu Putina
Armand Ryfiński

Armand Ryfiński – Poseł VII kadencji Sejmu RP, przedsiębiorca, racjonalista, lewicowiec. Zwolennik obywatelskiego, przyjaznego, świeckiego, społecznego i nowoczesnego państwa.
Zwolennik pro-aktywnego podejścia do życia, zdrowego odżywiania, ekologii, egalitaryzmu społecznego i rozdziału państwa od Kościoła.
Przeciwnik biurokracji, stereotypów, guseł i zabobonów oraz nachalnego narzucania innym własnych poglądów.
Prywatnie przede wszystkim szczęśliwy Tata.

Zobacz również