UDOSTĘPNIJ
Fot. Daily Mail

Chociaż Polakom trudno jest uwierzyć w tak brutalne historie związane z życiem rodaków poza granicami kraju, tym przypadkiem żyje już także cała Wielka Brytania. Czterech młodych mężczyzn, którzy z Polski wyemigrowali do Hull, rozwścieczył fakt, iż 17-letnia Olivia nie umawiała się z jednym z przedstawicieli swojej narodowości, ponieważ wolała Anglika. W akcie zemsty brutalnie pobili ją i skopali.

27-letni Tomasz, 25-letni Ernest, 29-letni Robert oraz 30-letni Łukasz nie byli zadowoleni z tego, że młoda Polka z ich otoczenia postanowiła związać się z 22-letnim Brytyjczykiem. Napadli więc nastolatkę w centrum Hull, brutalnie pobili i skopali. W całym zajściu ucierpiał także ukochany dziewczyny oraz jego ojciec, których Polacy zaatakowali potłuczoną butelką.

Trzech napastników odpowie przed sądem za napaść na tle rasowym. Najmłodszy z nich został oskarżony jedynie o udział w bójce. Całe zdarzenie zbulwersowało jednak społeczność polską i brytyjską na Wyspach. Szczególnie zdziwieni sytuacją są chyba jednak Polacy w swoim kraju, którzy nie spodziewali się tego typu ataku po swoich rodakach.

Fot. Daily Mail
Fot. Daily Mail
Fot. Daily Mail
Fot. Daily Mail
Fot. Daily Mail
Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas

Zobacz również