UDOSTĘPNIJ
fot. youtube.com/prezydentpl

Z Pałacu Prezydenckiego zniknęło łącznie 101 rzeczy. Na liście są m.in meble oraz inne elementy wystroju wnętrza. Krzesła od kompletu i inne rzeczy znajdują się teraz w Instytucie Bronisława Komorowskiego. 

Sprawa z tajemniczymi zniknięciami z Pałacu Prezydenckiego wyszła na jaw, gdy okazało się, iż brakuje dwóch dzieł sztuki, z których jedno zostało wystawione na aukcji i sprzedane. Były prezydent niezbyt przejął się zniknięciami i powiedział w rozmowie z RMF, że „to śmieszne, bo jeśli jakieś obrazki zniknęły, to trzeba je znaleźć”.

Dziennik „Fakt” postanowił zająć się sprawą. Szybko okazało się, że zaginionych przedmiotów jest znacznie więcej. Pod koniec prezydentury Bronisława Komorowskiego jego współpracowniczka miała spacerować po Pałacu i z listą w ręku wskazywać, które przedmioty zostaną zabrane.

– Te dwa krzesła też – mówiła kobieta.

– Pani dyrektor, to przecież od kompletu – odpowiada współpracownik.

– Te krzesła są na liście – miała odpowiedzieć.

Okazuje się, że meble trafiły do Instytutu Bronisława Komorowskiego, czyli do Pałacu Pod Blachą. Były prezydent wypożyczył je za darmo.

Obserwuj Pikio.pl, by być na bieżąco:

Polecamy subskrybować kanał Pikio TV na Youtube co można zrobić pod tym LINKIEM

źródło Fakt, niezależna.pl

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułTerlikowska: Seks oralny to nie grzech, ale kończymy w kobiecie
Następny artykułOstra impreza w siedzibie ABW. Nie żyje jedna osoba
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również