zuzanna sienkiewicz
fot.facebook.com
Mateusz Wysokiński - 26 Grudnia 2018

Cała Polska szuka 13-letnią Zuzię Sienkiewicz! Zaginęła przed Wigilią

Zuzanna Sienkiewicz zaginęła. Dziewczynka widziana była ostatnio 23 grudnia i nie wróciła do domu na święta Bożego Narodzenia. Zrozpaczona rodzina i policja bardzo proszą o pomoc w znalezieniu dziecka.

Zuzanna Sienkiewicz jest 13-letnią mieszkanką Trójmiasta, która zaginęła w Gdańsku w niedzielę, 23 grudnia. Dziewczyna przebywała wówczas na zakupach w popularnej Galerii Bałtyckiej około godzin popołudniowych i od tego czasu nie udało się jej znaleźć. Policja podała już numer kontaktowy, pod który prosi o kontakt w sprawie zaginionej mieszkanki Trójmiasta.

Zuzanna Sienkiewicz zaginęła

Dziewczynka, która obecnie jest uczennicą ZSOiZ nr 1 im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Gdańsku/Brzeźnie, ostatnim razem widziana była samotnie w gdańskim centrum handlowym. Dziecko charakteryzuje się długimi, blond włosami, a także 165 centymetrami wzrostu. Zaginiona ubrana była w zieloną kurtkę z kapturem, czarną bluzę, czarne jeansy i granatowe, zimowe buty. Dziewczynka przebywała w centrum handlowym najprawdopodobniej z powodu świątecznych wyprzedaży. Na kamerach monitoringu nie odnotowano jednak, aby uczennica znalazła się w towarzystwie jakiejkolwiek innej osoby. Zniknięcie dziecka nastąpiło w okolicach godzin popołudniowych, kiedy mieszkanka Trójmiasta zniknęła z zasięgu urządzeń rejestrujących obraz.

Gdzie może znajdować się dziecko?

Okoliczności zniknięcia Zuzanny Sienkiewicz są wyjątkowo podejrzane. Galeria Bałtycka była tego dnia przepełniona klientami, którzy robili ostatnie, przedświąteczne zakupy. Ulice Gdańska także tego dnia pęczniały od turystów i mieszkańców. Pomimo tego, na razie nie znalazła się ani jedna osoba, która potwierdziłaby zauważanie Gdańszczanki.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Dziecko RossmannaRossmann powinien to nagłaśniać! Kosmetyki niebezpieczne dla dzieci w sprzedażyCzytaj dalej
Służby trójmiejskiej policji prowadzą poszukiwania dziecka, skupiając się na obszarach sąsiadujących z Galerią Handlową, ale także całego Trójmiasta. Okazuje się bowiem, że to zniknięcie było jednym z kilku, których dopuściła się dziewczyna. Zrozpaczona rodzina wraz z policją apeluje o rozpowszechnienie wizerunku Zuzanny Sienkiewicz oraz o udzielanie wszelakich informacji, które mogłyby pomóc policji i służbom w odnalezieniu dziecka. Poszukiwani są także świadkowie ostatnich zarejestrowanych chwil dziewczyny w Galerii Bałtyckiej. Trójmiejskie służby, jak też policja apelują o przekazywanie wszelakich informacji pod numerem 58 52 11 722 (komisariat Gdańsk Nowy Port) lub o telefon na numer alarmowy 112.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Największa gwiazda odejdzie z DDTVN?! "Telewizja śniadaniowa to za mało"
  2. Kim jest mąż Uli Chincz? Tajemnica gwiazdy TVN wyszła na jaw
  3. Rydzykowi się powodzi! Trzymajcie się krzeseł, wiemy ile zarobiła Telewizja Trwam
  4. Beata Tyszkiewicz: Ile ma lat? Wiek gwiazdy robi wrażenie
  5. Dorota Szelągowska z partnerem. Fani osłupieli widząc kim on jest
Barbara Kurdej-SzatanBarbara Kurdej-Szatan i sekrety jej związku. Nie uwierzysz, jak poznała męża!Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News