Gwiazda PRL rozebrała się tylko raz.
youtube.com/ontario1959
Klaudia Bochenek - 4 Sierpnia 2019

Jedna z najbardziej zjawiskowych Polek PRL-u rozebrała się tylko raz. Wokół artystki narosło wiele tajemnic

Ta gwiazda PRL uchodziła za jedną z najbardziej zjawiskowych Polek. Panowie ubiegali się o znajomość z piękną kobietą, a ona z uśmiechem przyjmowała komplementy. Jej wdzięki można było obejrzeć na szklanym ekranie tylko raz. Jej dalsze życie to jedna wielka tajemnica.

Gwiazda PRL w okresie swojej największej sławy nie miała sobie równych. Przez swoją piękną twarz była nazywana polską Sophią Loren. Nic dziwnego, że reżyserzy wręcz bili się o to, by zagrała akurat w ich produkcjach. Tylko jednemu udało się przekonać aktorkę do rozebrania się - zazdrość męża wzięła górę.

W PRL-u była jedną z najbardziej rozchwytywanych aktorek

Zawadiacki wzrok, pełne usta, rysy twarzy jak u Kleopatry - to wystarczyło, by Ewa Krzyżewska stała się boginią dla fanów jej urody. Aktorka urodziła się w 1939 roku i miała zaledwie 7 miesięcy, kiedy zaczęła się wojna. Jej ojciec odszedł bardzo szybko - był żołnierzem i poległ w powstaniu warszawskim. Po stracie ojca, Ewa wraz z matką wyjechały z Warszawy do Chrzanowa, mieszkały w lokalu bez kuchni i wody. Potem przyjaciel rodziny zaproponował przeprowadzkę do Krakowa, gdzie Ewa mogła kształcić się w warsztacie aktorskim. Był to strzał w 10.

Gwiazda TVN wzięła ze sobą jedną rzecz.Gwiazda TVN opluta i popchnięta na ulicy. Powód? Jedna rzecz, którą miała przy sobieCzytaj dalej

W ramach praktyk brała udział w wielu etiudach oraz pojawiała się na planach małych produkcji. Po występie w "Kaloszach szczęścia" dostrzegł ją Janusz Morgenstern, asystent Andrzeja Wajdy i szybko stała się gwiazdą filmu "Popiół i diament". Grając u boku Zbigniewa Cybulskiego jako barmanka Krystyna poznała ją cała Polska. Każdy był oczarowany. Kłopoty zaczęły się, kiedy wyszła za mąż po raz drugi.

Jej drugi mąż był do bólu zazdrosny. Dalsze życie Krzyżewskiej tonęło w smutku

Jej drugie małżeństwo z Bolesławem Kwiatkowskim, starszym o 14 lat prawnikiem było na początku zgodne, a z czasem każdy znajomy pary mówił, że mężczyzna ją zdominował, kieruje jej życiem i nie pozwala na własne decyzje. W związku z tym jedyny i ostatni raz Ewa rozebrała się na ekranie w filmie "Zazdrość i medycyna" u boku Andrzeja Łapickiego. Kręcono ją tylko od tyłu, a z przodu miejsca intymne były pozaklejane plastrami. Jej mąż bardzo tego pilnował.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Zenek Martyniuk przeszedł metamorfozęZenek Martyniuk przeszedł niezwykłą metamorfozę. Możecie go nie poznaćCzytaj dalej

Krótko potem Krzyżewska zrezygnowała z aktorstwa dla swojego męża. Był zazdrosny o nią i potencjalnych wielbicieli, a ona sama mówiła, że robi wszystko w imię miłości do Bolesława. Gdy po 30. wyemigrowała do USA, a potem do Hiszpanii. Pracowała jako kosmetyczka, projektantka i parała się pracą w nieruchomościach. Życie zarówno jej i Bolesława skończyło się bardzo tragicznie: w 2003 roku wracała z mężem ze szpitala po jego operacji barku. Ewa prowadziła auto i w pewnym momencie wjechała na czołówkę z innym autem. Jej mąż zmarł na miejscu, a ona w wieku 64 lat 2 dni po nim.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Królowa Elżbieta II zrobiła coś tak szokującego, że król Arabii Saudyjskiej prawie dostał zawału. Pospadacie z krzeseł, gdy się dowiecie, co zrobiła
  2. Przed śmiercią Anna Przybylska miała jedno życzenie. Jej przyjaciółka po latach zdecydowała się o tym opowiedzieć. Będziecie płakać
  3. Mąż wysłał Marcie sms-a z Anglii. Zatkało ją, gdy zobaczyła treść wiadomości
  4. Polsat poinformował o koszmarnych wydarzeniach za granicą. 9 osób zamordowanych, 26 rannych
  5. Złodzieje okradli żonę gwiazdora. "Niewybaczalny grzech", nie wiedzą z kim zadarli
  6. Magda zauważyła dziwne zachowanie swoich sąsiadów. Gdy poszła w odwiedziny, odkryła ich najintymniejszy sekret

Księżna Diana i jej sekretyKsiężna Diana miała swoje sekrety. Wstrząsające fakty wychodzą na jawCzytaj dalej

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News