Pies, mężczyzna.
Screen/Twitter/Policja Warszawa
Mateusz Nieścierowicz - 29 Sierpnia 2019

W głowie się nie mieści! Mężczyzna nagle z wielkim impetem kopnął bezbronnego psa (WIDEO)

Pies został brutalnie potraktowany przez 40-letniego mężczyznę, mieszkańca Warszawy. Mężczyzna boleśnie kopnął zupełnie bezbronne zwierzę, które uderzone upadło niemal metr dalej. Policja zatrzymała już sprawcę zdarzenia, któremu grozi teraz do 3 lat pozbawienia wolności.

Pies został uderzony przez 40-latka, który z niewyjaśnionych przyczyn nagle kopnął bezbronne zwierzę. Ten podbiegł do niego, prawdopodobnie chcąc, aby mężczyzna po prostu go pogłaskał. 40-latek nie był jednak z powodu tego faktu zbyt szczęśliwy, a zamiast delikatnie odgonić psa, pozbył się go w inny, wyjątkowo okrutny sposób - robiąc mu wielką krzywdę.

gwiazda serialu przyjaciółkiGwiazda serialu "Przyjaciółki" pozuje na plaży bez stanika. Fani są zachwyceni jej wyglądemCzytaj dalej

Pies został kopnięty przez 40-latka. Zwierzę w ciężkim stanie trafiło do kliniki weterynaryjnej

40-latek z Warszawy został już zatrzymany - informuje TVP Info. Policja, po krótkim śledztwie, szybko ustaliła, kto jest sprawą zdarzeniu, jakie zostało nagrane przez miejski monitoring nieopodal Ronda Starzyńskiego. To właśnie tam, w okolicy znajdujących się tam pasaży handlowych, agresywny 40-latek zamachnął się, a następnie kopnął psa. Zwierzę z dotkliwymi obrażeniami trafiło do kliniki weterynaryjnej, gdzie następnie zostało opatrzone. Najprawdopodobniej zwierzęciu nie grozi już nic poważnego, choć na początku wcale nie było to takie oczywiste.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Barbara Kurdej-Szatan walczy z chorobąBarbara Kurdej-Szatan przegrywa z groźną chorobą? Wyznanie jej męża na str. 9 rozrywa serceCzytaj dalej

40-latek może pójść siedzieć. Grozi mu nawet 3 lata pozbawienia wolności

Każdy, kto krzywdzi w ten sposób zwierzęta, musi zdawać sobie sprawę z tego, że takie działanie niesie za sobą spotkanie z policją oraz konsekwencje prawne. Jeśli sprawa trafi do sądu, a tak jest właśnie w przypadku 40-latka, wówczas, zgodnie z kodeksem karnym, za czyn ten może grozić nawet 3 lata pozbawienia wolności.

Dzisiaj grzeje:

1. Nagły zwrot akcji ws. śmierci Piotra Woźniak-Staraka. Prokuratura wydała oficjalny komunikat
2. Ile zarabiał Piotr Woźniak Starak? Zarabiał fortunę, w pełni zasłużenie

W Internecie niemal codziennie pojawia się zawiadomienie o podobnych przestępstwach, które dzieją się w całej Polsce. Jakim motywem kierują się sprawcy, którzy znęcają się nad zwierzętami? O dziwo najczęściej jest to po prostu próba wyładowania swoich negatywnych emocji na zwierzęciu, które jest przecież bezbronne. Tak mały pies nie jest w stanie "oddać", a więc niestety stanowi bezpieczny dla agresora cel.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Na jaw wyszła tajemnica Piotra Woźniaka-Staraka. Tylko garść Polaków o tym wiedziała. Zbieramy szczęki z podłogi
  2. Tłumy gwiazd na pogrzebie Woźniaka-Staraka. Padły poruszające słowa: ''Nie mam już serca''. Wszyscy płakali
  3. Wiadomo, kim są ofiary wybuchu w Warszawie. Do mediów wyciekły szczegóły
  4. Klienci Biedronki oskarżają pracowników o perfidny proceder. Chodzi o nowe Słodziaki
  5. Drugi dzień pogrzebu Piotra Woźniaka-Staraka. Zebrani spojrzeli w niebo i ujrzeli jego rodzinę

koraKora umierała w męczarniach. Piąte zdjęcie wywołuje dreszcze i rozrywa serceCzytaj dalej

Źródło: TVP Info

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News