Owczarek niemiecki i gęś
onegreenplanet
Aneta Wasilewska - 1 Maja 2020

Owczarek niemiecki miał być uśpiony z powodu agresji. Gęś uratowała mu życie

Owczarek niemiecki o imieniu Rex miał zostać uśpiony. Pies, który przebywał w schronisku, był wyjątkowo agresywny, przez co pracownicy nie mogli z nim współpracować. Decyzja była nieodwołalna, aż nagle w życiu Rexa pojawiła się gęś. To dzięki niej ta historia wciąż ma szansę na szczęśliwe zakończenie.

Owczarek niemiecki źle znosił pobyt w schronisku, a stres odreagowywał agresywnym zachowaniem. Pracownicy schroniska z ciężkim sercem podjęli decyzję, że Rex powinien zostać uśpiony. Nikt nie wiedział, czy kiedykolwiek Rex zostanie adoptowany, jego agresja w stosunku do ludzi powodowała, że nikt nie wiedział, jak z nim pracować.

ZwierzęZobaczyła bezdomnego kota i postanowiła mu pomóc. Po kilku dniach zauważyła, jak wielki błąd popełniłaCzytaj dalej

Owczarek niemiecki został uratowany dzięki gęsi

Chociaż już zadecydowano, że Rex zostanie uśpiony, nikt nie przewidział tego, że w jednej chwili wszystko się zmieni. Kiedy w schronisku pojawiła się gęś o imieniu Geraldine, Rex zmienił swoje zachowanie o sto osiemdziesiąt stopni.

- Gdy spotkali się po raz pierwszy, Rex od razu zaczął gonić Geraldine. Początkowo obawialiśmy się, że będzie chciał zrobić jej krzywdę, ale tak naprawdę chciał się z nią bawić. To była miłość od pierwszego wejrzenia - opowiedziała pracownica schroniska.

Geraldine całkowicie odmieniła zachowanie psa. Owczarek niemiecki nagle zaczął się bawić, spędzać więcej czasu w otoczeniu innych zwierzą. Więź, która narodziła się między zwierzętami, doprowadziła do tego, że nikt z pracowników nie zdecydowałby się na uśpienie Rexa.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Oliwia BieniukOliwia Bieniuk błaga o pomoc. Chodzi o zdrowie i życieCzytaj dalej

Owczarek niemiecki

Dziś Rex i Geraldine stali się najlepszymi przyjaciółmi. Pracownicy codziennie widzą, jak zwierzaki przytulają się do siebie, jedzą ze wspólnej miski i całe dnie spędzają na szalonej zabawie. Owczarek niemiecki otoczył opieką swoją młodszą i mniejszą koleżankę, nie pozwalając, by spadło z niej piórko.

- Oni nie mogą być rozdzieleni. Potrzebują siebie wzajemnie. Geraldine wydobywa najlepsze cechy z Rexa, a on nie widzi świata poza nią. Mamy nadzieję, że znajdzie się rodzina, która ich pokocha - dodała pracownica schroniska.

Dzisiaj grzeje:

1. Dramatyczne poszukiwania trwały wiele dni. Niestety, porażająca prawda wyszła na jaw, ciężko powstrzymać łzy

2. Poczta Polska wprowadziła do sprzedaży nietypowe maseczki. Można się zdziwić

Pracownicy mają nadzieję, że para przyjaciół znajdzie wspólny dom, co byłoby fantastycznym finałem, pięknej historii o zwierzęcej przyjaźni. Owczarek niemiecki dzięki drugiemu zwierzęciu zaczął się otwierać także na ludzi.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Owczarek niemiecki zobaczył małego kotka i wtedy się zaczęło. Filmik trafił do sieci
  2. Rzeczy, o których nie miałeś pojęcia w walce z koronawirusem. Również Twój zwierzak potrzebuje odpowiedniego zabezpieczenia
  3. Brał udział w poszukiwaniach Kacperka. Zdradził całą prawdę, trudno powstrzymać łzy
  4. Nie żyje gwiazda serialu, który pokochali Polacy. Przegrał z chorobą kilka tygodni po narodzinach syna
  5. Rząd znosi kolejne zakazy już od poniedziałku. Wiemy, na jakich zasadach
  6. Jest potwierdzenie. Otworzą granice, ale nie dla wszystkich

Domowe triki nie raz okazywały się niezwykle przydatneWłożyła ryż między ręczniki i poszła spać. Zobaczyła efekt i już wiedziała, że zawsze będzie tak robićCzytaj dalej

źródło: kochamyzwierzaki

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News