Mężczyzna - odnalezienie Kacperka
TOMASZ GOLLA/AGENCJA SE/East News
Aneta Wasilewska - 9 Maja 2020

Był na miejscu znalezienia ciała Kacperka. Media nie przekazały całej prawdy

Mężczyzna był na miejscu, gdzie odnaleziony został 3,5-letni Kacperek. Okazuje się, że w media nie przekazały całej prawdy na temat poszukiwań dziecka i przerażającego finału, który miał miejsce dzisiaj w godzinach porannych.

Mężczyzna, który brał udział w poszukiwaniach Kacperka, zdradził w rozmowie z dziennikarzem RMF FM wiadomość, która wciąż nie pojawiła się w mediach. Ma ona związek z poszukiwaniami, które były prowadzone w rzece Kwisie przez ostatnie dni.

Mężczyzna kopał w ogródkuPrzekopując swój ogródek mężczyzna nagle w coś uderzył. Gdy zrozumiał prawdę, zaniemówił, ogromne niebezpieczeństwoCzytaj dalej

Poszukiwania Kacperka zakończone

Po niemalże dwóch tygodniach od zaginięcia 3,5-letniego chłopca, jego ciało zostało odnalezione. Pierwsze nieoficjalne wiadomości w sprawie pojawiły się w godzinach porannych, kilka godzin później za pośrednictwem mediów społecznościowych, doniesienia potwierdził Krzysztof Rutowski oraz policja w specjalnym komunikacie.

Chociaż wszyscy do końca mieli nadzieję, potwierdził się najczarniejszy scenariusz. Zgodnie z przewidywaniami policji ciało Kacperka odnalezione zostało w rzece Kwisie. Wiadomo już, że zostanie przeprowadzona sekcja zwłok, by ustalić, czy do śmierci doszło rzeczywiście na skutek utonięcia.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

ŻonaUjawnili największy sekret żony Szumowskiego. Chcieli przemilczeć całą sytuacjęCzytaj dalej

Mężczyzna był na miejscu. Przekazuje informacje, które nie pojawiły się w mediach

Mateusz Czmiel, dziennikarz RMF FM, podczas poszukiwań Kacperka był na miejscu. Po odnalezieniu ciała zaginionego chłopca rozmawiał z Marcelem Korkusiem, płetwonurkiem, który brał udział w poszukiwaniach dziecka. To właśnie on przekazał coś, o czym w mediach do tej pory się nie mówiło.

- Ciało na pewno by nie wypłynęło - mówi Marcel Korkuś, płetwonurek biorący udział w poszukiwaniach 3,5-letniego Kacperka z Nowogrodźca. - Aby się tam dostać, trzeba było wpłynąć pod zaczepy i przeszkody. To była trudna akcja - czytamy na Twitterze Mateusza Czmiela.

Dzisiaj grzeje:

1. Rząd wprowadzi kolejne zmiany? Minister zdradza ważne szczegóły

2. Niepokojące słowa ministra zdrowia. Powiedział, co może stać się za kilka miesięcy

Akcja poszukiwań w rzece należała do bardzo trudnych. Przeszkody, które znajdowały się w wodzie nie ułatwiały zadania. Gdyby nie prowadzona akcja płetwonurka, ciało z pewnością nie pojawiłoby się na powierzchni.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Tragiczny wypadek kolejowy. Nie żyje kilkanaście osób
  2. Potworny nokaut na gali UFC. Zawodnik padł nieprzytomny już w 20 sekundzie walki (WIDEO)
  3. Przyniosła do domu maleńkiego kociaka. Bała się co zrobi pies, reakcja pupila przeszła jej najśmielsze oczekiwania
  4. Nikt o niej nie mówi. Młodsza siostra Lewandowskiego zachwyca z wielu powodów
  5. Spektakularne efekty leczenia koronawirusa w Polsce. Chorych odłączono od respiratorów po kilku dniach
  6. Przenigdy nie jadła równie kapitalnego rosołu. Sekret tkwi w kostce rosołowej, ale nie byle jakiej

Mąż wysłał żonie bukietMąż wysłał żonie bukiet. Przeczytała dołączony bilecik i zamarła, zaszła okropna pomyłkaCzytaj dalej

źródło: twiiter

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News