Smutne. Uwielbiani bohaterzy M jak Miłość biorą rozwód
Mikołaj Pilecki - 2 Grudnia 2018

Smutne. Uwielbiani bohaterzy M jak Miłość biorą rozwód

"M jak miłość" uwielbia trzymać swoich widzów w napięciu. Już niedługo uwielbiani bohaterzy rozwiodą się i to zaraz po ślubie w ich rodzinie. Co jeszcze czeka widzów w 1404. odcinku serialu?

"M jak miłość" jest najpotężniejszą marką w świecie polskich seriali. Trwająca już 18 lat produkcja cieszy się nieprzerwanie ogromną popularnością i zainteresowaniem telewidzów. Flagowa fabularna propozycja Telewizji Polskiej gościła na swoim planie największe gwiazdy, a także wiele z nich pomogła wykreować. W serialu grali m.in. Witold Pyrkosz czy Małgorzata Kożuchowska, a obsada pozostaje niemal niezmieniona pomimo upływu lat. Ząb czasu w końcu odciśnie się jednak na wszystkim, także serialach, a sposobem na utrzymanie zainteresowania nimi i napięcia w ich scenariuszu są śmierć, zdrada, rozwód lub pikantna scena łóżkowa. Tym razem scenarzyści zdecydowali się na najmniej drastyczny z wariantów - rozwód.

"M jak miłość": nowe życie Agaty

Serialowa rodzina Rogowskich dopiero co świętowała zaślubiny Marysi i Artura, a będą musieli zmierzyć się z rozwodem siostry pana młodego, Agaty. Kobieta zdecydowała się na ten krok po odkryciu zdrady męża, z którym mieszkała za granicą. Niewierność ukochanego zmusiła ją do powrotu do kraju i szukania rady u brata, który namówił ją na wstąpienie na ścieżkę sądową i rozwód. Oprócz tego pomógł jej w rozpoczęciu nowego życia w Grabinie.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Pola Raksa"Czterej pancerni i pies": Gdzie zniknęła Pola Raksa? Nieznany los gwiazdyCzytaj dalej
Kobieta pracuje teraz w przychodni, której dyrektorem jest jej brat. Gdy Artur przyjdzie porozmawiać z nią, by sprawdzić, jak sobie radzi, podjęty zostanie temat małżeńskiej zdrady. - Wiesz, jak to jest... jak ktoś przez lata ci wmawia, że jesteś do niczego, że nic nie potrafisz - powie załamana Agata. - Nie mów mi o tym gościu, bo mnie od razu szlag trafia - powie jej zdenerwowany Artur.

Odc. 1404.: zapowiedź rozwodu

Zraniona kobieta długo będzie myślała, co zrobić z sytuacją, w której się znalazła. Ostatecznie obstawi przy życiu w Grabinie i zakończeniu małżeństwa z mężczyzną, który ją skrzywdził. Ta decyzja bardzo spodoba się jej bratu, który pod wpływem jego obrzydliwego zachowania zapałał do niego nienawiścią. - Chcę wystąpić o rozwód. Marysia obiecała, że porozmawia z Piotrkiem... Będzie mnie reprezentował; Nie jest łatwo zostawić za sobą taki szmat życia… i zatrzasnąć drzwi. Ale czasem nie ma innego wyjścia - zdradzi bratu Agata. - Super. Bardzo dobra decyzja! - zareaguje Rogowski.ZOBACZ TAKŻE:
  1. To już przesada. Gwiazda TVP pozuje z martwym zwierzęciem
  2. To koniec! Najbardziej wpływowa postać show-biznesu postanowiła zniszczyć Rozenek
  3. Zmiana systemu płatności w Lidlu! Dla wielu klientów jest problematyczna
  4. Dlaczego nie mam ochoty się kochać? Ekspert tłumaczy
  5. Znaki zodiaku i ich NAJWIĘKSZE zalety. Jakie ma twój?
ZAMIANA
"M jak miłość" pożegnało aktorów."M jak miłość" pożegnało wielu świetnych aktorów. Będziemy za nimi tęsknićCzytaj dalej
źródło: superseriale.se.pl
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News