Krzysztof Jackowski zdradził swoją wielką tajemnicę! Chodzi o związek z Masą
Wiadomości Pikio - 25 Września 2018

Krzysztof Jackowski zdradził swoją wielką tajemnicę! Chodzi o związek z Masą

Krzysztof Jackowski jest prawdopodobnie najbardziej znanym polskim jasnowidzem. Medium ujawnił właśnie w jednym ze swych filmów zadziwiającą tajemnicę, która ma związek z Jarosławem "Masą" Sokołowskim. Jakie relacje łączyły mężczyzn? Fani przepowiadacza przecierają oczy ze zdumienia.

Krzysztof Jackowski jest znany opinii publicznej przede wszystkim jako jasnowidz, który zajmował swoje stanowisko w wielu najbardziej burzliwych śledztwach krajowej policji. Niewielu fanów wie jednak, że w latach 90. do jego klientów należał między innymi... pruszkowski boss, "Pershing".

Czemu Krzysztof Jackowski pojawił się w sądzie?

To właśnie z tego powodu Jackowski musiał w 2017 roku pojawić się przed sądem w roli świadka, o czym właśnie po raz pierwszy otwarcie, oficjalnie opowiedział. Zeznawał w sprawie, którą Andrzej Gołota wytoczył byłemu gangsterowi, Jarosławowi "Masie" Sokołowskiemu. Pięściarz pozwał bowiem świadka koronnego za to, że ten oskarżył go o ustawienie kultowej walki z Michaelem Grantem. Według "Masy", pomóc miał mu w tym sam "Pershing". Co jednak łączy Jackowskiego z tą kontrowersyjną sprawą? Odpowiedź jest prosta, ale bardzo zaskakująca.

Co łączy Jackowskiego z "Masą" i "Pershingiem"?

Jasnowidz pojawił się bowiem na słynnej walce na zaproszenie samego Gołoty jako gość. Miał więc być świadkiem tego, jak zachowywał się pięściarz oraz jak komentował starcie. Zeznania Jackowskiego potwierdziły wersję zdarzeń boksera, dzięki czemu ten wygrał z "Masą" przed sądem. Ostatecznie w czasie trwania śledztwa nie odnaleziono bowiem żadnych dowodów na to, aby walka rzeczywiście miała zostać ustawiona. Jak przyznał jasnowidz, służby przed laty przeszukiwały nawet samochód, którym wrócił z "Pershingiem" z lotniska, jednak nie natrafiły na nieprawidłowości ani znaki świadczące o popełnieniu rzekomego przestępstwa i oszustwa.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Tajemnicza i tragiczna śmierć polskiego antyterrorysty! Są zaskakujące wyniki sekcji zwłok
  2. Warszawa: Znaleźli zgwałconą 13-latkę, która leżała w drgawkach na ziemi i wymiotowała
  3. W Warszawie zawisły kukły dzieci. Akcja przeciwko pedofilom w sutannach
  4. Wstrząsający list Stonogi ze szpitala. „PiS próbował mnie ZABIĆ”
ZAMIANA
goszczGroźne wypadki znanych Polaków [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
stefan12 PRZERAŻAJĄCYCH zdjęć, których zagadki nie udało się rozwiązaćCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News