Koronawirus w Polsce, nowe ognisko
Pikio.pl
Weronika Wasiak - 18 Sierpnia 2020

Nowe ogromne ognisko zakażeń. Zarażonych aż 85% osób, prawdziwy dramat

Koronawirus w Polsce nie ustępuje od początku marca. Z każdym dniem zarażonych drastycznie przybywa, a w mediach pojawia się coraz więcej informacji o kolejnych ogniskach. Właśnie podano wiadomości o kolejnym; zarażonych tam jest aż 85%.

Koronawirus w Polsce rozprzestrzenia się od początku marca. Choć rząd intensywnie pracuje nad zahamowaniem epidemii, w ostatnich dniach informowano o rekordowych przyrostach zakażeń. Dobowe liczby nie spadają poniżej kilkuset, co coraz bardziej martwi opinię publiczną. W mediach właśnie pojawiły się informacje o nowym ognisku. Szczegóły dobierają mowę, liczba chorych na COVID-19 jest dramatyczna.

Mało kto wiedział, że gwiazda programu „Sędzia Anna Maria Wesołowska” sama miała problemy z prawemBył jedną z najpopularniejszych gwiazd „Sędzi Anny Marii Wesołowskiej”. Jego kariera skończyła się w oparach skandaluCzytaj dalej

Koronawirus w Polsc: nowe ognisko, aż 85% osób zarażonych

Portal Super Express podaje, że kolejne wesele stało się prawdziwą gratką dla wirusa. Skutki przyjęcia w Radziejowie są prawdziwie fatalne. Po imprezie odkryto bowiem, że jeden z gości był zarażony koronawirusem, a poddanie testom pozostałych uczestników wykazało, że zakażonych jest już 85% gości. Kwarantanną zostało objętych 52 gości weselnych, a także obsługa. Są to mieszkańcy powiatów: radziejowskiego, mogileńskiego, włocławskiego i grudziądzkiego oraz województw: wielkopolskiego i śląskiego.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

pieniądze ustawa podatek od deszczuUstawa zmieniona, zacznie się liczenie i kontrole. Trzeba będzie zapłacić ponad 1300 złCzytaj dalej

SE podaje, że sanepidowi udało się ustalić, iż to mieszkaniec Iławy, wracając wcześniej z turnusu rehabilitacyjnego w sanatorium w Jarosławcu, wziął udział w przyjęciu weselnym. Nie miał pojęcia, że jest zarażony koronawirusem.

- Krótko po tym, osoba ta w wyniku dochodzenia epidemiologicznego prowadzonego przez sanepid w Jarosławcu została poinformowana, że będzie miała wykonany test na obecność koronawirusa. Test wyszedł pozytywnie, wobec czego goście weselni zostali objęci kwarantanną - mówił cytowany przez SE Jarosław Jakubowski, doradca wojewody kujawsko-pomorskiego.

Dzisiaj grzeje:

1. „Gazeta Wyborcza” potwierdziła właśnie przykre informacje, niestety nie żyje. Tragiczna śmierć

2. Wczesne objawy cukrzycy. Pacjenci często ich niedostrzegają

3. Bardzo dziwne nagranie z Kingą Dudą opublikowane przez anonimową osobę. Co tam się wydarzyło?

Tygodnik podaje, że zarażonych gości tego przyjęcia jest aż 85%, bowiem test dał wynik pozytywny u 17 na 20 badanych. Tylko jedna osoba przebywa obecnie w szpitalu, ale jej stan nie jest znany.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nagle Łukasz Szumowski przyznał się do wielkiego kłamstwa. „Bardzo jest mi wstyd”
  2. Zacznie się już dzisiaj w nocy, będzie niebezpiecznie. Służby ostrzegają, pojawiły się zalecenia, by zostać w domu
  3. Co tam się dzieje? Do mediów przedostały się niepojęte doniesienia z żółtych i czerwonych stref w Polsce
  4. Najgorsze informacje, jakie mógł sobie Kościół w Polsce wyobrazić. Opublikowano druzgocące dokumenty
  5. Rossmann rozbija bank. Można zaoszczędzić kilkaset złotych

PaznokcieChoruje na nią Wałęsa i Boczek z „Kiepskich”, jest nieuleczalna. Pierwsze objawy pojawiają się na paznokciachCzytaj dalej

Źródło: Super Express

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News