Największa gwiazda TVN wprawiła fanów w osłupienie. W Wigilię będzie jadła SUCHY CHLEB
Fot. Instagram/Kinga Rusin
Wiadomości Pikio - 18 Grudnia 2018

Największa gwiazda TVN wprawiła fanów w osłupienie. W Wigilię będzie jadła SUCHY CHLEB

Kinga Rusin od lat współpracuje z TVN. Dziennikarka zdążyła już wyrosnąć na jedną z największych gwiazd stacji, którą wspiera na co dzień ogromne grono fanów. Wielu internautów było jednak naprawdę zadziwionych, kiedy prezenterka ujawniła, że na kojarzącą się z ogromnym dobrobytem kolację wigilijną może zjeść nawet suchy chleb.

Kinga Rusin została wykreowana przez TVN na jedną ze swych najważniejszych twarzy. Dziennikarka prowadzi śniadaniowy format stacji oraz program "Agent - Gwiazdy", który cieszy się wśród widzów ogromną, niesłabnącą popularnością.

Kinga Rusin toczy prawdziwą medialną wojnę

Fani znają jednak prezenterkę głównie dzięki jej bardzo stanowczym poglądom, związanym z życiem w sposób ekologiczny. Celebrytka włączyła się więc oczywiście w tym roku w specjalną akcję, która ma uświadamiać Polaków w kwestii katuszy przeżywanych przez wybierane przez dużą część z nich w sklepach żywe karpie. - Kupowanie żywego karpia, trzymanie go bez wody w reklamówce, podduszanie, trzymanie w chlorowanej, niedotlenionej wodzie, a następnie zabijanie młotkiem tylko przedłuża jego agonię i cierpienie - stwierdziła jakiś czas temu Rusin, której słowa w niezwykle zaskakujący sposób skontrowała królowa polskiej gastronomii.Magda Gessler doradziła fanom, aby przegłodzić zakupionego w sklepie karpia przez tydzień, gdyż jego mięso będzie dzięki temu zdecydowanie lepsze. Tezę potwierdziła także Ewa Wachowicz, znana z kulinarnych programów stacji Polsat. Słowa te wyraźnie wyprowadziły z równowagi Kingę Rusin. Dziennikarka stwierdziła więc, że w Wigilię może jeść nawet suchy chleb, byle nie cierpiały na tym bezbronne zwierzęta.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Świat według KiepskichŚwiat według Kiepskich: Walduś całkiem zaskoczył! Z tej strony go nie znaliśmyCzytaj dalej

Gwiazda TVN zdecyduje się całkowicie pościć, aby pokazać swój sprzeciw?

- W moim domu nie je się karpia. (...) Nie wiem, czy wygłodzony, czy najedzony jest lepszy. Nie zamierzam tego porównywać. Mogę jeść suchy chleb na Wigilię i też mi będzie smakował - stwierdziła w rozmowie z dziennikarzami "Super Expressu" Rusin, którą szybko poparło w sekcji komentarzy wielu internautów. "Prawie wszystkie zwierzęta hodowlane sa traktowane w nieludzki sposób. Powinnismy ewidentnie coś z tym zrobić"; "Rzeczywiście to jest barbarzyństwo. Rozumiem kupować już nieżywą rybę, ale torturować ją jeszcze u siebie w domu? To zaczyna robić się chore"; "Na Wigilię można jeszcze zjeść dziesiątki innych potraw np. kapustę z grochem, bądź z kapustą, barszczyk, grzybową, krokiety, uszka, pierogi, można w nieskończoność wymieniać" - czytamy w komentarzach na jednym z portali plotkarskich.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Meghan Markle pogrążyła się w żałobie. Cała Wielka Brytania składa kondolencje
  2. Magda Gessler i Weronika Rosati prowadzą instagramową wojnę. O co poszło?
  3. Rodzinny dramat Krzysztofa Krawczyka. Straszny wypadek zaprzepaścił wszystko
  4. Meghan Markle używa ciąży do celów marketingowych? Internauci: „Robi to pod publiczkę”
  5. Księżna Diana tego nie zrobiła! Meghan Markle znów w centrum skandalu
ZAMIANA
Kate i MeghanMeghan Markle zmiażdżyła księżną Kate? Oceńcie sami!Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News