kancelaria premiera
Pikio.pl
Joanna Szwalikowska - 19 Września 2020

Kancelaria Premiera właśnie ogłosiła. Decyzja już weszła w życie, nikt nie spodziewał się nagłej zmiany

Kancelaria Premiera ogłosiła właśnie ważną zmianę, która już zdążyła wejść w życie. Nikt nie spodziewał się takiej decyzji. Wiadomość o jej działaniu została ogłoszona w mediach społecznościowych - na profilu Kancelarii Premiera na Twitterze. Nowe rozwiązania mają zapewnić lepszy dostęp do informacji i szerzenia świadomości.

Kancelaria Premiera nagle ogłosiła w mediach społecznościowych podjęcie ważnej decyzji. Nagła zmiana natychmiastowo weszła w życie. Nowe rozwiązanie ma być ułatwieniem dla Polaków oraz szybkim narzędziem służącym do przekazywania najważniejszych informacji.

WiadomościPod pałacem prezydenckim gromadzą się tłumy, zaraz się zacznie. Wiemy, co się dziejeCzytaj dalej

Kancelaria Premier ogłosiła ważną decyzję. Nagła zmiana natychmiast weszła w życie

- Chcesz wiedzieć więcej o aktualnej sytuacji związanej z #koronawirus? Zastanawiasz się, czy obowiązuje Cię kwarantanna? Napisz do nas na WhatsAppie! Uruchamiamy specjalnego czatbota pod numerem 532085575 - czytamy w komunikacie opublikowanym na profilu Kancelarii Premiera na Twitterze. Wprowadzenie nowego rozwiązania ma pomóc Polakom szybko oraz wygodnie zdobywać informacje dotyczące pandemii koronawirusa.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Mąż zamontował ukrytą kameręMąż zamontował w domu ukrytą kamerę. Na jaw wyszła koszmarna prawda, najbardziej cierpiały dzieciCzytaj dalej

Pandemia koronawirusa towarzyszy nam już od kilku miesięcy. Niestety wiele osób wciąż ma problem z tym, skąd czerpać wiarygodne oraz aktualne informacje na jej temat. W związku z tym Kancelaria Premiera zaprezentowała nowe rozwiązanie, czyli uruchomienie specjalnego czatbota. Ma on zapewnić Polakom informacje z zaufanego źródła oraz szerzenie ogólnej świadomości społecznej.

- Zagrożenia związane ze zmieniającym się charakterem pandemii nie zostały jeszcze w pełni zażegnane, dlatego świadomość społeczna ma kluczowe znaczenie dla ograniczenia wpływu koronawirusa na polski system opieki zdrowotnej. W związku z tym kontynuujemy nasze wysiłki w celu dostarczania Polakom wiarygodnych i aktualnych informacji na temat zagrożeń zdrowotnych i zaleceń profilaktycznych. Uruchamiana właśnie linia informacyjna poświęcona koronawirusowi, która dostępna będzie dla każdego użytkownika popularnego komunikatora, bez wątpienia stanowi ważne narzędzie służące realizacji tego celu - skomentował minister Michał Dworczyk, szef KPRM, czytamy na stronie gov.pl.

Dzisiaj grzeje:

1. Joanna Koroniewska zdruzgotana, śmierć uderzyła za wcześnie. Ukochana osoba w jej życiu odeszła, boli do dziś

2. Krzysztof Ibisz pęka z dumy. Nikt się nie spodziewał, gratulacje płyną z całej Polski

3. Na miejscu mnóstwo karetek, policja i śmigłowiec ratunkowy. Porażające wiadomości z polskiej miejscowości

Dynamiczna sytuacja, jakiej stawiamy czoła każdego dnia w związku z pandemią koronawirusa może sprawić, że w naszych głowach pojawi się ogrom pytań. Czatbot ma być pomocą w uzyskaniu na nie odpowiedzi. Będzie on wsparciem informacyjnym dostępnym przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu. Jest to usługa bezpłatna, która ma zapewnić dopływ wiarygodnych oraz aktualnych informacji na temat obecnej sytuacji epidemiologicznej oraz samego wirusa. Nowy mechanizm ma również obalać najpopularniejsze mity, jakie zdążyły powstać na temat pandemii. Więcej informacji znajdziesz na rządowej stronie gov.pl.

Najlepsze newsy dnia:

  1. "Rolnik szuka żony": Przełom w życiu jednej z par. Zbliża się dzień, który wszystko zmieni
  2. Gdy dowiedzieliśmy się, kim jest siostra Kamila Stocha, złapaliśmy się za głowy. Nigdy się nią nie chwalił
  3. Na parkiet nagle wkroczyła para kilkulatków. Nagranie jest powalające, wszyscy dookoła nie mogli oderwać od nich oczu
  4. Wierni w żałobie, tragiczne wieści obiegły media. Nie żyje uwielbiany duchowny, miał tylko 46 lat
  5. Wszyscy do końca mieli nadzieję. Tragiczny finał poszukiwań zmroził policję i strażaków
  6. Alarm dla wszystkich. Są pozornie zdrowe, ich jedzenie powoli osłabia organizm

Kobieta obserwowała swój rosnący brzuchBrzuch kobiety rósł zbyt szybko jak na ciążę. Podczas badania USG lekarze nie wiedzieli co powiedziećCzytaj dalej

Źródło: Twitter, gov.pl

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News