screenshot/tvp
Mikołaj Pilecki - 16 Września 2018

Janowski o nowej odsłonie "Jaka to melodia". Tego się nie spodziewaliśmy

"Jaka to melodia" nadawana jest już od 21 lat. Niestety dla najwierniejszych miłośników formatu, w nowym sezonie nie oglądamy już Roberta Janowskiego. Prowadzący w niedawno udzielonym wywiadzie wyraził swoje zdanie o wielkiej zmianie, która nastąpiła dosyć niespodziewanie.

"Jaka to melodia" od 1997 roku zbierała przed telewizorami miliony ludzi. Prowadzący Robert Janowski radził sobie doskonale i z czasem stał się nieodłącznym elementem show. Niestety ten etap w historii TVP został już zamknięty i to w atmosferze skandalu. Janowski nie został poinformowany przez władze stacji o planowanej zmianie formatu teleturnieju. Nie powiedziano mu również o jego nowym realizatorze. Ostatecznie jednak Telewizja Polska przejęła produkcję i wydaje "Jaka to melodia" samodzielnie.

Przerwała swój udział w "Tańcu z gwiazdami", bo miała raka. Teraz do sieci trafiły jej zdjęcia, które zwalają z nógPrzerwała swój udział w "Tańcu z gwiazdami", bo miała raka. Teraz do sieci trafiły jej zdjęcia, które zwalają z nógCzytaj dalej

Konflikt między stacją, a Janowskim był już jednak zbyt rozwinięty, by mógł tak po prostu się zakończyć. Oskarżenia o oszustwa na castingach i niejasności skutecznie wyprosiły Janowskiego z Woronicza.

"Jaka to melodia" nigdy nie będzie już tym samym

Od tego sezonu najważniejsze muzyczne show w polskiej telewizji prowadzi Norbert Dudziuk, czyli popularny Norbi. Nowa twarz w programie nie spodobała się jednak telewidzom, zbierając niemal same negatywne oceny. W pierwszej po opuszczeniu TVP rozmowie z mediami Robert Janowski przyznał, że nie spodziewał się tak długiej produkcji i tak ogromnej popularności swojego programu.

Przyznał również, że pomimo tego, iż cały czas miał świadomość, że wszystko może się momentalnie skończyć, jest mu przykro. Janowski przyznał, że Telewizja Polska ma prawo robić z programem, co chce, gdyż jest to jej program. Stwierdził ponadto, że nie było mu po drodze z tym, co z niego "ulepiono".

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Krzysztof JackowskiKrzysztof Jackowski o śmierci znanych ludzi. Wstrząsające słowa poruszyły wszystkichCzytaj dalej

Janowski nie zamierza oceniać zmian

W wywiadzie dla Wirtualnej Polski Robert Janowski wypowiedział się także na temat tego, jak obecnie wygląda "Jaka to melodia". Prezenter z ciekawości obejrzał dwa odcinki, tygodniowy i weekendowy. Z uśmiechem na twarzy stwierdził, że teleturniej jest obecnie "inny". W bardzo dyplomatyczny sposób odpowiedział również na pytanie, czy mu się podobało. Robert Janowski polecił, aby wszyscy widzowie sami ocenili starania TVP i nowego prowadzącego.

- No inny jest. Ja się nie będę wypowiadał, niech państwo sami oceniają - usłyszeliśmy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ujawniono wielką tajemnicę Jarosława Kaczyńskiego. Gdy się dowiecie, złapiecie się za głowę. To WSZYSTKO wyjaśnia!
  2. Danuta Wałęsa ZMIAŻDŻYŁA Jarosława Kaczyńskiego. Dosłownie zrównała go z ziemią, była BEZLITOSNA. Jej słowa wbiją was w fotel!
  3. Trąby powietrzne znowu przejdą przez Polskę, ale to nie wszystko. Pilne ostrzeżenia RCB dla całego kraju
  4. Najbrzydsze paznokcie hybrydowe w 2019 roku? "Dzieło" tej kosmetyczki doprowadziło klientkę do łez rozpaczy
  5. Michał Szpak w końcu znalazł drugą połówkę. To intymne zdjęcie z partnerką ujawnia wszystko
  6. Księżna Kate powiedziała wszystko nt. czwartej ciąży. Reakcja Williama zwala z nóg

Elżbieta JaworowiczJaworowicz nie mówiła całej prawdy o sobie. Jej kilka intymnych sekretów wbija w fotel!Czytaj dalej

Źródło: Pudelek

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News