informacje tragedia na północy wypadek nie żyje
Facebook OSP Trzebielino
Joanna Szwalikowska - 1 Października 2020

Tragedia na północy Polski. Nie żyje ojciec i córka, matka walczy o życie

Tragiczne informacje z północnej części kraju. Doszło do dramatycznego zdarzenia, w wyniku którego śmierć poniosły dwie osoby. Trzecia trafiła do szpitala. Jej stan jest poważny. Na miejscu pojawiło się mnóstwo oddziałów służb ratunkowych.

Dramatyczne informacje z województwa pomorskiego. Na drodze krajowej nr 21 w jednej z miejscowości na północy kraju doszło do tragicznego zdarzenia. W jego wyniku niestety zginęły dwie osoby, z kolei trzecia trafiła do szpitala. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, samochód osobowy miał nagle zjechać na przeciwległy pas ruchu, po czym zderzyć się z ciężarówką.

Zenek Martyniuk przerwał milczenie rozwód Daniel MartyniukZenek Martyniuk w końcu przerwał milczenie. Podejrzewa byłą synową o wielkie oszustwoCzytaj dalej

Tragiczne informacje z północy kraju. W wyniku dramatycznego wypadku zginęły dwie osoby

Wypadek miał miejsce na drodze krajowej nr 21 w Trzebielinie w powiecie bytowskim, pomiędzy Słupskiem a Miastkiem. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, trzyosobowa rodzina podróżowała nissanem, który nagle z niewiadomych przyczyn zjechał na przeciwległy pas oraz zderzył się czołowo z ciężarówką.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Policja poszukuje przestępcówPilny apel policji. Oto wizerunki najbardziej niebezpiecznych przestępców, widzieliście ich?Czytaj dalej

W tragicznym wypadku zginął 67-letni mężczyzna - ojciec, 41-letnia kobieta - córka. Trzecia osoba, czyli matka, trafiła do szpitala z poważnymi obrażeniami, na szczęście jej życiu nie zagraża już niebezpieczeństwo. Kierowca ciężarówki nie został ranny. W momencie zdarzenia mężczyzna był trzeźwy. Droga została zablokowana na wiele godzin.

- Wstępne ustalenia policjantów, którzy cały czas pracują na miejscu zdarzenia, wskazują, że kierujący nissanem zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z samochodem ciężarowym marki Scania - przekazał asp. szt. Michał Gawroński z Komendy Powiatowej Policji w Bytowie, cytowany przez TVN24.

Dzisiaj grzeje:

1. Skandal i smutek. Ujawniono, jaką emeryturę dostaje Krystyna Loska

2. Walka trwała do samego końca. Niestety, właśnie potwierdziło się najgorsze, Polacy pogrążeni w rozpaczy

3. Żona Zenka Martyniuka otworzyła paczkę od byłej żony syna i zdębiała. Została zmuszona do ostateczności

Wypadek miał miejsce ok. godz. 6 rano w czwartek 1 października. Policjanci zajmują się ustalaniem okoliczności tragedii. Na miejscu zabezpieczone zostały ślady oraz zajęto się wykonaniem oględzin miejsca wypadku. Na polecenie prokuratora pojazdy miały zostać zabezpieczone do szczegółowych oględzin. Droga przez kilka godzin pozostawała zablokowana oraz wyznaczono objazdy. Na profilu Ochotniczej Straży Pożarnej Trzebielino pojawiły się porażające zdjęcia z miejsca wypadku.

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News