Dorota Szelągowska miała wypadek
youtube.com JastrzabPost
Weronika Wasiak - 5 Października 2020

Koszmar Doroty Szelągowskiej. Wypadek okazał się katastrofalny, padły słowa o umieraniu

Dorota Szelągowska nie mogła milczeć. Wykorzystała nadarzającą się okazję i zabrała głos w sprawie koszmarnego wypadku, który ja spotkał. Wstrząsające wyznanie, pojawiły się słowa o umieraniu.

Dorota Szelągowska została okrzyknięta jedną z sympatyczniejszych twarzy rodzimego show-biznesu. Gdy lata temu po raz pierwszy pojawiła się na szklanym ekranie, widzowie zakochali się w niej bez opamiętania i ze zniecierpliwieniem czekali, aż stacja obdarzy ją kolejnym programem. Prezenterka coraz śmielej opowiada też o swoim życiu prywatnym, choć jednocześnie pilnuje, by doza informacji nie okazała się zbyt duża, a same informacje - zbyt intymne. Ostatnio zdecydowała się na poruszające wyznanie w sprawie wypadku. Fani nie mieli o niczym pojęcia.

TVP - nie żyje polski artystaTVP przekazało niewyobrażalnie smutne informacje. Nie żyje słynny polski aktor i reżyserCzytaj dalej

Prawdziwy dramat. Dorota Szelągowska o poważnym wypadku: "Umierałam"

Na antenę TVN już dziś powraca program Szelągowskiej "Totalne remonty", w którym ta wnętrza mieszkań bohaterów ze zwyczajnych zamienia na iście królewskie. Z okazji premiery Dorota udzieliła wywiadu serwisowi "Jastrząb Post", podczas którego mogła rozwiać wiele wątpliwości fanów, sprostować niektóre informacje na jej temat i zabrać stanowisko przede wszystkim w sprawie doniesień o rozwodzie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Policja poszukuje przestępcówPilny apel policji. Oto wizerunki najbardziej niebezpiecznych przestępców, widzieliście ich?Czytaj dalej

40-latka opowiedziała również o przykrym zdarzeniu, którego doświadczyła na planie "Totalnych remontów". W czasie jednej z metamorfoz doznała wypadku - pękła jej przepuklina w kręgosłupie i wysunął dysk. W rozmowie z dziennikarką "Jastrząb Post" przyznała, że przeżywała wtedy istny koszmar i miała wrażenie, że umiera.

- Podczas programu pękła mi przepuklina w kręgosłupie i wysunął mi się dysk, więc nie mogłam chodzić. Jak zobaczycie, że kuleję w paru odcinkach, to było wtedy, kiedy umierałam - mówiła dla tabloidu - Nie mogłam chodzić i różne inne rzeczy. Teraz fizycznie wracam do formy, więc czekajcie na efekty - dodaje.

Dzisiaj grzeje:

1. W akcji straż, wojsko i karetki, ludzie są masowo wywożeni. Niepokojące sceny na zachodzie Polski

2. Uczestnik wybuczany przez widownię „The Voice of Poland”. Powiedział prawdę o Edycie Górniak

3. Mamy potwierdzenie, dwóch księży zakażonych koronawirusem. Sanepid pilnie szuka wiernych

Na szczęście wszystko skończyło się dobrze, a Dorocie udało się z czasem wrócić do pełni sił. Jak przyznała, z pracy wówczas nie zrezygnowała, dlatego w kilku docinkach widzowie będą mogli zaobserwować u niej problemy z chodzeniem.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nagły, ogromny protest w samym centrum Warszawy. Młodzi Polacy mają dość, ruszyli na ulice
  2. Nieprawdopodobny suckes Igi Świątek. Polka bezlitosna dla rywalki, wielkie brawa, pękamy z dumy
  3. Media przekazały tragiczną informację. Nie żyje wielka postać, miał koronawirusa
  4. Dorota Szelągowska miała koszmarny wypadek, nie mogła chodzić. Porażające wyznanie, przestała ukrywać
  5. Dorota Gardias już nic nie ukrywa. Porażające słowa ze szpitala, przeżyła dramatyczne chwile
  6. Masz w domu żeliwną maszynkę do mięsa? Jesteś prawdziwym szczęściarzem

Mężczyzna znalazł dziwne jajkoZnalazł na podwórku bardzo dziwne jajko. Kilka sekund później pękło, rzucił się do ucieczkiCzytaj dalej

Źródło: Jastrząb Post

[custom-embed id=7959

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News