Danuta Martyniuk ma dość
TRICOLORS East News
Irmina Jach - 16 Listopada 2020

Danuta Martyniuk ma dość. Kolejna afera wisi w powietrzu, nowa dziewczyna syna jest jeszcze gorsza?

Danuta Martyniuk, która do tej pory okazywała swojemu synowi, Danielowi, ogromne wsparcie, ma już serdecznie dość jego zachowania. Żona gwiazdora disco polo nie patrzy przychylnie na najnowszy związek jedynaka i robi wszystko, by 31-latek wyciągnął wnioski ze swojego postępowania. Przyjaciele nie mają wątpliwości - nowa dziewczyna Daniela nie może cieszyć się sympatią potencjalnej przyszłej teściowej.

Danuta Martyniuk przez ostatnie miesiące okazywała Danielowi dużo wsparcia i matczynej miłości. Żona gwiazdora disco polo robiła wszystko, by uchronić ukochanego jedynaka przed nieprzyjemnościami związanymi z głośnym rozwodem i skandalami medialnymi. Dlatego w pewnym momencie postanowiła wycofać się z życia syna.

Od dzisiaj nowe zasady kwarantanny w całej Polsce. Mamy potwierdzenie, sanepid rezygnujeOd dzisiaj nowe zasady kwarantanny w całej Polsce. Mamy potwierdzenie, sanepid rezygnujeCzytaj dalej

Danuta Martyniuk ma już dość wybryków syna

Daniel Martyniuk zasłynął w show-biznesie dzięki kontrowersyjnym publikacjom w mediach społecznościowych oraz konfliktom z organami ścigania. Kiedy głośny rozwód z jego żoną Eweliną dobiegł końca, wydawało się, że plotki ucichną. Młody skandalista nie zamierza jednak rezygnować z popularności. Niedawno światło dzienne ujrzał jego najnowszy związek.

Syn gwiazdora disco polo wrócił do byłej dziewczyny, Faustyny, z którą - według doniesień tabloidów - od wielu miesięcy łączył go płomienny romans. Partnerzy spędzili wspólnie wiele weekendów, umawiając się na potajemne schadzki w mieszkaniach. Ich miłości miała patronować matka mężczyzny. Okazuje się jednak, że 31-latek nie ma powodów do radości.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Tajemnicze zaginięcia dzieci na Śląsku. Policja jest bezradna, nie ma żadnych śladówTajemnicze zaginięcia dzieci na Śląsku. Policja jest bezradna, nie ma żadnych śladówCzytaj dalej

Danuta Martyniuk postanowiła, że nie będzie rozmawiała z prasą na temat tego, co dzieje się w jej domu i unika komentarzy na temat życia uczuciowego syna. Można podejrzewać, że żona gwiazdora disco-polo ma już dość narastającego skandalu i negatywnego odbioru ze strony internautów. Potwierdzają to osoby z otoczenia rodziny.

- Daniel widywany jest ze swą dziewczyną Faustyną, ale większość czasu spędza teraz w domu swoich rodziców. Zenek i Danusia cieszą się, że syn nie sprawia teraz problemów, ale jednocześnie boją się, że to tylko cisza przed burzą – mówi osoba z otoczenia Martyniuków - powiedział przyjaciel familii.

Martyniukowie postanowili jednocześnie, że ich 31-letni syn powinien samodzielnie zatroszczyć się o własne utrzymanie i zdecydowali, że nie będzie miał dłużej dostępu do pokaźnej fortuny swojego ojca. Mężczyzna, który jest obecnie w trakcie wykonywania kary prac społecznych, dostaje od rodziców tyle, by wystarczyło mu na jedzenie.

- Daniel dostaje teraz kasę jedynie na jedzenie. Od kilku dni odbywa też prace społeczne, na które skazał go sąd. Ma to robić przez 5 miesięcy, 20 godzin w tygodniu. Ale i Daniel i jego rodzice trzymają w tajemnicy miejsce odbywania kary - dodaje informator.

Dzisiaj grzeje:

1.Od dzisiaj obowiązkowe testy na koronawirusa dla grupy Polaków. Niespodziewana wiadomość

2. Kościoły zostały zamknięte, nabożeństwa wstrzymane do połowy grudnia. Czy Polska pójdzie w ślady Francji i Austrii?

3. Śmierć przyszła nagle. Nie żyje aktor znany z "M jak miłość", "Na wspólnej", "Barw szczęścia" i wielu innych serialów

Daniel, który po wielu miesiącach przerwy wrócił do swojej byłej dziewczyny, Faustyny, nie może liczyć na wsparcie matki także w kwestiach uczuciowych. Danuta Martyniuk nie akceptuje wybranki syna i nie zamierza nawiązywać z nią bliższych relacji.

- Matka Daniela nie chce widzieć Faustyny i mówi, że ma ku temu poważne powody - zdradził rozmówca Jastrząb Post.

Wszystko wskazuje na to, że cierpliwość Martyniuków wobec ukochanego jedynaka skończyła się. Najnowszy związek Daniela, podobnie jak małżeństwo z Eweliną, jest niezwykle burzliwy i budzi duże zainteresowanie mediów. Syn Zenka Martyniuka ma do związku dość specyficzne podejście, o czym mogą świadczyć intymne fotografie Faustyny, które za jego sprawą obiegły niedawno internet. Dziwicie się, że Danuta Martyniuk ma już dość?

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wzrasta nasza świadomość w kwestii zdrowia i coraz bardziej o nie dbamy. Ale czy wiemy jak robić to dobrze?
  2. Pacjent uciekł ze szpitala, aby zrobić zakupy. Zdradził go jeden szczegół
  3. Dwa jamniki wkradły się do zagrody lwa. Dziki kot zareagował natychmiast
  4. Lekarz z SOR-u zdradził, co wyrabia się za zamkniętymi drzwiami. Polacy nie mieli pojęcia
  5. Zacznie się 18 listopada dokładnie o 18:00, mamy potwierdzenie. Ogromne utrudnienia, pojawią się tłumy
  6. Jerzy Owsiak usłyszał wyrok. "Świat się zmienia na naszych oczach"
  7. Najlepsza możliwa surówka z kapusty pekińskiej. Jest ważny powód, aby ją jeść
  8. Józef z "Rolnik szuka żony" publicznie upomniał Apolonię: "o czym Ty piszesz?". Bitwa na słowa w sieci
Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze "Złotopolskich"Czytaj dalej

Źródło: Jastrząb Post

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News