Barbara Kurdej-Szatan pomoc dziecko choroba
Facebook Barbara Kurdej-Szatan
Joanna Szwalikowska - 7 Października 2020

Barbara Kurdej-Szatan błaga o pomoc. Straszna choroba dziecka, liczy się każda minuta

Barbara Kurdej-Szatan błaga o jak najszybszą pomoc dla dziecka. Sytuacja jest poważna. Liczy się każda minuta. Mowa o okropnej chorobie o nazwie SMA, czyli rdzeniowym zaniku mięśni. Prowadzi ona do stopniowego, a następnie całkowitego paraliżu ciała. Niestety leczenie tego schorzenia wymaga niewiarygodnie drogiej terapii.

Barbara Kurdej-Szatan wystosowała w mediach społecznościowych pilny apel do swoich fanów. Potrzebna jest jak najszybsza pomoc. Każda minuta oraz złotówka jest na wagę złota. Sytuacja jest poważna. Gwiazda bardzo liczy na to, że jej fani zaangażują się równie mocno co ona i pomogą choremu dziecku.

Zenek Martyniuk sąsiedzi fatalna sytuacjaSąsiedzi Martyniuków ujawnili, co wyrabia się w ich domu. Sytuacja jest bardziej niż fatalnaCzytaj dalej

Barbara Kurdej-Szatan błaga fanów o pilną pomoc

Aktorka dość aktywnie udziela się w mediach społecznościowych, gdzie zebrała pokaźne grono fanów. Na jej Instagramie zebrało się ponad 1,3 miliona obserwujących. Niedawno Barbara Kurdej-Szatan urodziła synka o imieniu Henryk. Szczęśliwa para co rusz dzieli się w sieci zdjęciami wypełnionymi szczęściem oraz miłością. Wrażliwa na krzywdę innych ludzi aktorka postanowiła poprosić fanów o pilną pomoc.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

ŚlubTeściowa dała zięciowi na ślubie karteczkę. Kiedy umarła, zdradził żonie jej zapierającą dech treśćCzytaj dalej

Malutka Hania choruje na SMA, czyli rdzeniowy zanik mięśni. Ta poważna choroba każdego dnia powoli niszczy organizm dziecka, doprowadzając do jego paraliżu. Objawy choroby pojawiły się u niej około trzeciego miesiąca życia. Od tamtego momentu jej rodzice przeżywają dramat. Bardzo drogie leczenie to jedyna szansa na normalne życie dla dziewczynki.

Do tej pory udało się zebrać 6 milionów złotych, nadal potrzeba jeszcze jednak 2,5 miliona. Aktorka błaga fanów o to, by podzielili się chociażby złotówką i dali szansę malutkiej Hani na prowadzenie normalnego życia. Aktorka doskonale rozumie, czym jest strach o zdrowie własnego dziecka, ponieważ jest matką dwójki pociech. Krzywda Hani wyjątkowo ją poruszyła.

Dzisiaj grzeje:

1. Ważny apel, mówi się o zamknięciu cmentarzy. Ministerstwo zabrało głos

2. Obowiązkowe maseczki nawet w prywatnym samochodzie. W Polsce coraz więcej zakażonych

3. Doniesienia mediów są bardzo przykre. Ewa Drzyzga zdruzgotana, nieoficjalne przecieki dotyczą jej rodziny

Jak widać, aktorce macierzyństwo sprawia wiele radości. Mały Henryk stał się regularnym gościem w postach, które publikuje na swoim koncie na Instagramie. Gwiazda nie może pogodzić się z tym, że wielu rodziców musi drżeć o zdrowie i życie swojej pociechy. To właśnie dlatego pilnie apeluje do fanów o podzielenie się drobnym datkiem oraz dalsze udostępnianie linku do zbiórki w serwisie siepomaga.pl. Jeśli chcesz wspomóc małą Hanię, kliknij TUTAJ.

Obrazy Pikio

Źródło: Screen Instagram kurdejszatan

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wszyscy klienci Banku Millennium powinni wiedzieć. Mogliście nie zauważyć bardzo ważnych zmian, były konieczne
  2. Córka Adama Małysza nie wytrzymała. Kiedy była małą dziewczynką, bardzo się bała, wszystko przez ojca
  3. Jolanta Kwaśniewska zmieniła się nie do poznania. Przeszła fenomenalną metamorfozę
  4. Klienci dużego banku w Polsce mogą stracić oszczędności. Pieniądze znikają z kont, wydano komunikat
  5. Ciężko chora 27-latka błaga o pomoc, lekarze odmawiają leczenia. Pokazała rozpaczliwe wiadomości
  6. Kupowałeś ostatnio w Biedronce? Inspekcja sanitarna ostrzegła wszystkich, możesz mieć poważny problem

Mężczyzna znalazł dziwne jajkoZnalazł na podwórku bardzo dziwne jajko. Kilka sekund później pękło, rzucił się do ucieczkiCzytaj dalej

Źródło: Instagram

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News