Anna Mucha opublikowała wpis
Kadr z serialu "M jak miłość"
Monika Majko - 19 Listopada 2020

Anna Mucha zalała się łzami, opublikowała pożegnalny wpis. "Dziś rozpadłam się na kawałki"

Anna Mucha pogrążyła się w głębokiej żałobie, gwiazda pożegnała swojego przyjaciela. Aktorka podzieliła się wyjątkowo smutnymi informacjami ze swoimi fanami za pomocą mediów społecznościowych, na Instagramie opublikowała poruszający wpis.

Anna Mucha przekazała swoim fanom wyjątkowo smutne informacje, gwiazda opublikowała w sieci poruszający wpis. Aktorka pogrążyła się w głębokiej żałobie z powodu straty przyjaciela, pożegnała go w swoich mediach społecznościowych.

Anna Mucha wzięła udział w strajku kobiet

W ostatnim czasie Anna Mucha wyjątkowo aktywnie utrzymywała kontakt ze swoimi fanami za pomocą mediów społecznościowych. Gwiazda zaangażowała się w strajk kobiet i pomimo kontuzji stopy, uczestniczyła w protestach, z których chętnie udostępniała w sieci relacje i zdjęcia.

- Córeczko! Jestem tu dla Ciebie. I dla Ciebie Siostro! I dla siebie też - napisała gwiazda pod jednym ze swoich zdjęć z protestu w ramach strajku kobiet.

Urzędnicy zadzwonią i zapukają do ogromnej grupy Polaków. Czas do końca listopada, grozi kara nawet 5 tys. złUrzędnicy zadzwonią i zapukają do ogromnej grupy Polaków. Czas do końca listopada, grozi kara nawet 5 tys. złCzytaj dalej

Aktorka niedawno promowała na swoim Instagramie również nową produkcję ze swoim udziałem, której reżyserem jest Patryk Vega. Fani byli zaciekawieni postacią, w którą wcieliła się ich ulubiona gwiazda. Na zdjęciach i nagraniu z planu Anna Mucha pokazała się w burzy ciemnych loków oraz z kolczykiem w nosie.

- W pierwszej chwili myślałam, że ty to Natalia Kukulska - napisała jedna z fanek gwiazdy pod nagraniem Anny Muchy z planu filmu Patryka Vegi.

- Myślałam, że to Ramona Rey (ta burza loków i charakterystyczna szpara między jedynkami ) świetna metamorfoza - dodała inna użytkowniczka Instagrama.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Tajemnicze zaginięcia dzieci na Śląsku. Policja jest bezradna, nie ma żadnych śladówTajemnicze zaginięcia dzieci na Śląsku. Policja jest bezradna, nie ma żadnych śladówCzytaj dalej

Anna Mucha pożegnała przyjaciela

Niestety, w czwartkowy wieczór na Instagramie gwiazdy pojawiło się czarno-białe zdjęcia, do których aktorka dołączyła kilka wzruszających słów. Gwiazda pożegnała w ten sposób swojego ukochanego kota, którego śmierć była dla niej ogromnym przeżyciem.

- Dziś rozpadłam się na kawałki. Pewnie tam, po drugiej stronie tęczy nie masz Instagrama, ale chciałabym tylko powiedzieć ludziom, że miałam najwspanialszego kota na świecie. Dziękuje Ci, ze mnie sobie wybrałeś - napisała aktorka.

Dzisiaj grzeje:

  1. TVN ostrzega Polaków, w wielu miejscach już się zaczęło. Do 17 lepiej zostać w domach
  2. Z ostatniej chwili: Niedzielski przekazał, kiedy uczniowie będą mogli prawdopodobnie wrócić do szkół. Wszystkie mamy czekały na wiadomość
  3. Pilny komunikat ministerstwa do milionów Polaków. Nikt nie wiedział, że zaczęło się już z samego rana

Pierwsze zdjęcie przedstawia kociego przyjaciela aktorki, na drugim natomiast gwiazda pozuje wraz ze swoim ukochanym pupilem. Wzruszający post na pewno poruszył wiele osób, jednak nie miały one okazji okazać swojego wsparcia artystce.

Gwiazda wyjątkowo wyłączyła możliwość komentowania swojego najnowszego wpisu, który jest hołdem skierowanym w stronę jej zmarłego puchatego przyjaciela. Jak widać tę stratę artystka woli przeżywać w ciszy i spokoju.

Anna Mucha

Instagram.com taannamucha

Zobacz także w naszych serwisach:

  1. Miał podrobiony dyplom. Od marca jeździł karetką w jednym z polskich miast
  2. Suczka urodziła się jako mieszanka golden retrievera i jamnika. Najsłodsza rzecz, jaką dziś zobaczycie
  3. Właśnie padła wiadomość dot. tegorocznej kolędy. Wielu wiernych jest oszołomionych decyzjami
  4. Świerzyński najpierw miał dziecko z 16-latką, potem porwali mu syna. Młody chłopak mógł umrzeć
  5. Otworzyli testament Gulbinowicza. Niewiarygodne, co stanie się z częścią jego majątku
  6. Eksplozja smaku. Ewa Wachowicz podała przepis na kotlety po kijowsku tak pyszne, że nie można przestać ich jeść
  7. Skrywał w traktorze niebywałą rzecz. Wydało się, gdy nerwowo zareagował na widok policjantów

Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze "Złotopolskich"Czytaj dalej

Źródło: Jastrząb Post

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News