Anna Lewandowska
instagram
Klaudia Bochenek - 6 Maja 2020

Anna Lewandowska urodziła. Robert Lewandowski pokazał zdjęcie z dzieckiem i zdradził jego imię, gratulujemy

Anna Lewandowska bardzo długo wyczekiwała narodzin swojego drugiego dziecka. W końcu miesiące wyczekiwania zostały zakończone, a radosną nowinę przekazał Robert Lewandowski. Po opublikowaniu zdjęcia z drugim potomkiem, małżeństwo zbiera morze gratulacji.

Anna Lewandowska w końcu urodziła. Zdjęciem nowego członka rodziny pochwalił się nie kto inny, jak kapitan reprezentacji Polski.

Anna Lewandowska urodziła - Robert pochwalił się, czy to chłopiec, czy dziewczynka

Lewandowscy mają już 3-letnią córkę Klarę. Dziewczynka czekała z niecierpliwością, by przywitać swoje rodzeństwo i zostać dumną starszą siostrą. Media w ostatnich dniach prześcigały się w doniesieniach, czy Anna Lewandowska już urodził, czy nie, jakiej płci będzie dziecko, publikowano również zdjęcia pokoiku dla dziecka, który mógł wskazywać, że urodzi się chłopiec. Niektórzy dziennikarze chwalili się też przeciekami z niemieckich mediów, że Robert Lewandowski ma doczekać się pierwszego syna. W końcu tajemnica została rozwiana przez króla strzelców.

Żona Rutkowskiego podniosła słuchawkę telefonuŻona Rutkowskiego podniosła słuchawkę, z telefonu popłynęły słowa o Kacperku. Właśnie ujawniono treść wiadomościCzytaj dalej

- Hello little one, welcome to the world Laura! Well done Mummy @annalewandowskahpba - napisał Robert Lewandowski na Instagramie, tym samym witając maluszka na świecie. Stąd wiemy, że to dziewczynka o przeuroczym imieniu Laura.

Internauci sypią tysiącami gratulacji

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Ciąża niebywała informacjaPo 40-godzinnym porodzie położna spojrzała na matkę i zamarła. Miała do przekazania niebywałą informacjęCzytaj dalej

Lewandowscy do końca trzymali wszystkich w niepewności i nie zdradzali ani płci dziecka, ani sugerowanych imion dla obu płci, a trenerka polskich gwiazd nie puszczała pary z ust odnośnie terminu rozwiązania. Wiele osób celowało w początek czerwca, a Laura urodziła się już teraz. i tym samym wykiwała wszystkich spekulantów.

Dzisiaj grzeje:

1. Jest oficjalne oświadczenie Kaczyńskiego i Gowina ws. wyborów 2020. Zaskoczenie dla wielu

2. Na co naprawdę chorowała córka Kasi Kowalskiej? Gwiazda: ”Jak śmiałaś, córeczko”

Pod zdjęciem Roberta Lewandowskiego z córką pojawiły się też komentarze czołowych polskich celebrytów.

- Cudownie!!! Gratulacje dla Was - napisał Qczaj dodając kilka serduszek.

- Gratulacje kochani - skomentowała Marina Szczęsna.

Po narodzinach Laury Lewandowskiej, wszyscy czekają teraz na Małgorzatę Rozenek-Majdan, która niedawno zdradziła termin swojego porodu. To już za niecały miesiąc.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Pilny apel lekarza z Bergamo. Przedstawił, jak wygląda sytuacja w jego kraju
  2. Świat obiegła przerażająca informacja. Nie żyje gwiazdor znany w całym kraju, pierwszy taki przypadek na świecie
  3. Najnowsze wyniki badań ozdrowieńców zdumiewają. Naukowcy odkryli w ich ciałach ważną rzecz
  4. Kobieta pojechała do schroniska po psa. Jeden z nich rzucił się na nią, nagranie wyciska wszystkie łzy
  5. Niepokojące znalezisko w polskim lesie, m.in. stos kości i ołtarzyk. Grasuje niebezpieczny kult?
  6. Spis najlepszych dni w 2020 roku na sianie ogórków. Zbiory będą niesłychane, "we wtorek pełen worek"

Metamorfoza mężczyznyMówili mu, że jest za brzydki dla panny młodej. Przeszedł tak powalającą metamorfozę, że trudno opisać ją słowamiCzytaj dalej

Źródło: Instagram

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News