CF92D7BF-741C-4305-B1C8-314B6C5C0D65
instagram/danieljacobdali
Wiadomości Pikio - 27 Maja 2018

Przyrodnia siostra Dody wraca z hukiem! Będzie się działo

Sprawa przyrodniej siostry Dody wraca po latach. W mediach zawrzało. Czyżby młodsza siostra Rabczewskiej szykowała się do medialnej wojny z nią? Dziewczyna wpada z hukiem do show-biznesu.

Doda została właśnie świeżo upieczoną żoną. Jej życie wraca na właściwe tory. Powoli odchodzi od wizerunku groźnej buntowniczki i staje się poważną kobietą. Przestaje się przejmować medialnym szumem. Historia wokół jej przyrodniej siostry wypłynęła na światło dzienne już kilka lat temu. Teraz koszmar powraca do niej po latach.

Przyrodnia siostra Dody wraca na salony

Paulina Zmudczyńska pojawiła się w mediach już w wieku 13 lat. Na łamach jednego z czasopism wyznała całą prawdę. Niestety, dziewczynie doskwierała bieda. Na odpowiedź gwiazdy nie trzeba było długo czekać. Doda uznała, że ten artykuł został wycelowany w jej stronę, by wyłudzić pieniądze. Jednak po czasie temat zniknął, a przyrodnia siostra Dody zaszyła się w rodzinnym Ciechanowie. Teraz wróciła w wielkim stylu. Młoda dziewczyna wyrosła na piękną kobietę, która spodobała się projektantom. Obecnie Zmudczyńska stara się rozwijać swoją karierę. Wzięła udział w sesji zdjęciowej wraz Angeliką Fajcht. Całość miała promować ubrania Daniela Jacoba Dali. Przyrodnia siostra Dody pozowała na tle zabytkowego Rolls-Royce'a. Dziewczyna zaprezentowała się bardzo dobrze. Projektant wyznał, dlaczego zaprosił do projektu właśnie przyrodnią siostrę Dody. - Paulina jest jedną z bardziej skromnych, sympatycznych osób, jakie miałem okazję poznać. Kiedy postanowiłem zorganizować sesję zdjęciową mojej kolekcji wybór był oczywisty. Nie mogło na niej zabraknąć Pauliny i Angeliki. Od obu dziewczyn bije mnóstwo ciepła, miłości, a do tego świetnie radzą sobie przed aparatem. Doda mogłaby się wiele nauczyć od swojej młodszej siostry - podkreślił Daniel Jacob Dali. To wyznanie szybko rozniosło się w sieci. Internauci czekają na stanowisko Dody, która próbuje przemilczeć sprawę. Jednak to nie będzie takie proste, gdy jej przyrodnia siostra wejdzie na salony. Młodsza siostra staje się dla niej rosnącą konkurencją.

Kim jest Paulina Zmudczyńska?

Cała sprawa miała miejsce wiele lat temu. Wszystko stało się za sprawą romansu Pawła Rabczewskiego, ojca Dody, ze swoją pracownicą. Romans między tą dwójką trwał przez ponad dwa lata a owocem tego związku była Paulina. To były ciężkie chwile dla rodziny Doroty Rabczewskiej, która jest mocno związana z rodzicami. Te wydarzenia były decydujące dla jej rodziny, jednak małżeństwo Rabczewskich przetrwało tę próbę. Z kolei Paulina kilkukrotnie próbowała wejść w życie sławnej siostry, lecz bez skutku.Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Wzrasta nasza świadomość w kwestii zdrowia i coraz bardziej o nie dbamy. Ale czy wiemy jak robić to dobrze?
  2. Ruszyła akcja pacyfikowania niepełnosprawnych. ZABIERAJĄ KAMERY!
  3. Protestujący zostaną siłą wyniesieni z Sejmu?! „Torby mamy spakowane”
  4. Szczere wyznanie Lewandowskiej podzieliło internet. „Czas ciąży był dla mnie…”
Płynie w nich błękitna krew... i wciąż są do wzięcia! [ZDJĘCIA]Płynie w nich błękitna krew... i wciąż są do wzięcia! [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
aga_piotr_wozniakowie-starakowieNajdroższe śluby show-biznesu [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
Źródło: gwiazdy.wp.pl
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News