Pitbull w ciąży
youtube.com OnlyGood TV
Monika Majko - 9 Maja 2020

Suczka ma ogromny brzuch, ale nie chce urodzić. Lekarz zrobił jej USG i szybko poznał przykra prawdę

Pitbull przebywał w schronisku. Suczka miała ogromny brzuch, ale nie mogła urodzić szczeniaków. Kiedy jej nowi opiekunowie poznali zaskakującą prawdę, natychmiast postanowili działać. Nie mogli już dłużej zwlekać, zwierzę potrzebowało pilnej pomocy.

Pitbull trafił do schroniska w ciąży, suczka miała ogromny brzuch i wszyscy lada dzień spodziewali się szczęśliwego rozwiązania. Niestety, poród coraz bardziej się opóźniał. Kiedy nowi opiekunowie czworonoga poznali prawdę, byli zszokowani. Postanowili natychmiast pomóc zwierzakowi.

Pitbull nie mógł urodzić, powód był zaskakujący

Chris i Mariesa udali się do schroniska, by przygarnąć kolejnego psa, któremu chcieli zapewnić dom tymczasowy. Kiedy zobaczyli Storie, suczkę pitbulla w bardzo zaawansowanej ciąży, pokochali ją od pierwszego wejrzenia. Choć zwierzak miał bardzo wydatny brzuch i wszyscy spodziewali się, że rozwiązanie nastąpi lada dzień, coś cały czas powstrzymywało suczkę przed wydaniem potomstwa na świat.

Oliwia Bieniuk pokazała zdjęciePlotki się potwierdziły. Oliwia Bieniuk pokazała zdjęcie z niemowlakiem, fani przecierają oczy ze zdziwieniaCzytaj dalej

Badanie USG wykazało, że w brzuchu Storie znajduje się 12 szczeniaków, gotowych, by pojawić się na świecie. Początkowo Chris i Mariesa nie chcieli zabierać suczki ze schroniska, myśląc, że dodatkowy stres związany z kolejną zmianą środowiska może jej zaszkodzić. Kiedy jednak poród przedłużał się coraz bardziej, wspólnie z pracownikami ośrodka i lekarzem ustalili prawdziwą przyczynę opóźnienia porodu. Troskliwa mama bała się urodzić potomstwo w schronisku.

- Rodzenie potomstwa w schroniskach nie jest za dobre dla zwierząt. To stresujące zarówno dla matki, jak i dla szczeniaków - wyjaśnił Chris.

Suczka Pitbulla bała się urodzić szczeniaki w schronisku

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

KobietaKobieta chora na nowotwór wzięła ślub w szpitalu. Następnego dnia jej męża spotkała największa tragediaCzytaj dalej

Para zabrała Storie do domu i stworzyła jej bezpieczny kąt do urodzenia i wychowania dzieci. Kiedy zabrali suczkę do domu, potwierdziły się ich domysły. Czworonożna mama zaczęła rodzić zaledwie kilkanaście godzin po opuszczeniu schroniska, wszystko, czego potrzebowała, to poczucie bezpieczeństwa i troskliwi opiekunowie.

Dzisiaj grzeje:

1. Przełom w poszukiwaniach Kacperka? Psy złapały trop

2. Czy obostrzenia mogą niebawem powrócić? Łukasz Szumowski przekazał mało pocieszające wieści

Opiekunowie suczki pomogli jej odchować maluchy, a po kilku miesiącach z pomocą organizacji Pubbles and More Animal Rescue Chris i Mariesa znaleźli nowe domy dla wszystkich 12 szczeniaków. Para pokochała całym sercem Storie i postanowiła adoptować ją na stałe. Historia czworonoga, która została opublikowana na kanale OnlyGood TV na YouTube, niezwykle poruszyła internautów. Niedawno pisaliśmy również o innej przygarniętej suczce, która zaskoczyła nowych właścicieli.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Kobieta nie mogła nigdzie znaleźć swojego boksera. Weszła do pokoju dziecka i zaniemówiła
  2. Wstrząsające znalezisko w lesie. Policja szuka winnych krzywdy zwierząt
  3. Od jutra Biedronka wprowadza ogromną zmianę dla wszystkich klientów. Zakupy będą wyglądać inaczej niż dotychczas
  4. Przykre wieści o Małgorzacie Rozenek tuż porodem. Współczujemy, stała się rzecz, którą ją przerosła
  5. 3/4 kierowców nie ma pojęcia, że popełnia karygodny błąd w myjni bezdotykowej. Niszczą samochody
  6. Dramatyczny wynik koronawirusa na świecie. Wielu się obawiało, niestety

InformacjeDramatyczne informacje ws. Kacperka, nikt o nich nie mówi. Ujawniono bardzo przykre szczegółyCzytaj dalej

Źródło: Newsner

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News