Dieta ziemniaczana hitem sieci
YouTube.com/trenertv
Mateusz Wysokiński - 25 Czerwca 2019

Dieta ziemniaczana podbija sieć. Trwa kilka dni, a jej efekty powalają na kolana

Dieta złożona z ziemniaków potrafi przynieść rewelacyjne rezultaty? Utarło się przekonanie, że ziemniaki tuczą, jednak na świecie znajduje się coraz więcej zwolenników teorii mówiącej o tym, że mogą pomóc w zrzuceniu kilogramów. Wystarczy zaledwie kilka dni, aby odczuć rezultaty.

Dieta przed wakacjami jest dla wielu Polaków priorytetem. Każdy chce wyglądać dobrze na plaży i cieszyć się wysportowaną, szczupłą i opaloną sylwetką. Jak się okazuje w walce z dodatkowymi kilogramami, może pomóc dieta ziemniaczana. Coraz więcej osób przekonuje, że kartofle wcale nie tuczą, a ich jedzenie przynosi zadziwiająco dobre rezultaty. Wystarczy zaledwie pięć dni, aby poczuć się lepiej i zdrowiej.

Dieta ziemniaczana zyskuje zwolenników. Zadziwiające rezultaty

Wielkim zwolennikiem stosowania diety złożonej z bulw ziemniaka jest chociażby pisarz Tim Steele, który w swojej książce „Potato Hack: Weight Loss Simplified" zaprezentował, jak doszedł do upragnionej wagi, opierając system swojego żywienia wyłącznie na kartoflach. Jeśli wierzyć autorowi " ziemniaki są najlepszą dietetyczną pigułką, jaką kiedykolwiek wymyślono”. Autor w swoim dziele zaprezentował siedem podpunktów tego, co powinniśmy robić, aby osiągnąć zamierzony rezultat zrzucenia wagi.

Dziecko zostało urodzone przez 12-latkę12-latka urodziła dziecko! Niewiarygodne informacje z polskiego szpitalaCzytaj dalej

1) Należy jeść tylko zwykłe, ugotowane ziemniaki przez trzy do pięciu dni.

2) Dziennie zjada się 0,9–2,3 kg ziemniaków.

3) Ziemniaki spożywa się bez żadnych dodatków, w tym przypraw i dodatków, takich jak ketchup, masło, śmietana i ser.

4) Sól jest dozwolona, ale lepiej jej unikać.

5) Dozwolone płyny to woda, zwykła herbata lub czarna kawa.

6) Nie zaleca się intensywnych ćwiczeń. Najlepiej sprawdzi się spacerowanie.

7) Należy przyjmować leki zalecane przez lekarza, ale lepiej unikać suplementów, zażywanych na własną rękę. - czytamy w książce.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Małgorzata BraunekNowotwór zabrał ich tak nagle. Wspominamy gwiazdy, które zmarły po walce z rakiemCzytaj dalej

Czemu ta dieta działa?

Dieta ziemniaczana jest dobrym pomysłem na zrzucenie kilku kilogramów, ponieważ jej największym sekretem to niskokaloryczność. Żywiąc się zgodnie z założeniami opisanymi przez Steele'a będziemy przyjmować dziennie od 530 do 1 300 kalorii. Co prawda przez 5 dni nie stracimy tkanki tłuszczowej, ale nasz organizm pozbędzie się wody i toksyn, przez co waga będzie wskazywać o wiele mniej.

Warto pamiętać, że metoda Steele'a jest skuteczna tylko i wyłącznie, jeśli stosujemy ją od trzech do pięciu dni. W innym przypadku można zafundować sobie niemałe problemy zdrowotne. Według ekspertów, po przeprowadzeniu takiej terapii ważne jest także samodzielne kontrolowanie wagi z racji możliwości wystąpienia szybkiego efektu jojo.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Matka skrzywdziła córkę w najgorszy możliwy sposób. Zniszczyła jej życie. Poziom waszego zażenowania sięgnie zenitu
  2. Krystyna Pawłowicz zdradziła kompromitujące informacje o znanej polskiej aktorce. To był cios poniżej pasa. Internauci są w szoku
  3. Porażająca wiadomość o urodzonych pięcioraczkach w Polsacie. Jest bardzo źle, trwa dramatyczna walka
  4. TVN przekazuje pilny apel policji. Trwa dramatyczna akcja ratunkowa 4-letniego dziecka, śmigłowiec w akcji
  5. Dieta ziemniaczana podbija sieć. Trwa kilka dni, a jej efekty powalają na kolana
  6. Kolejna osoba wyleci z "Pytanie na Śniadanie". Najbardziej znienawidzona prezenterka na bruku

Polsat, choroby gwiazdGwiazdy Polsatu przyznały się do strasznych chorób. Ciche walki znanych i lubianychCzytaj dalej

Źródło: Wprost

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News