„Sanatorium miłości” w TVP
Facebook.com/sanatoriummiloscitvp
Monika Majko - 26 Lutego 2021

Gwiazda „Sanatorium miłości” poniżona w „PnŚ”? Widzowie oburzeni zachowaniem prowadzącej

Halinka z „Sanatorium miłości” pojawiła się w studiu „Pytania na śniadanie”. Widzowie byli oburzeni tym, jak seniorka została potraktowana przez prowadzącą program. W kierunku Małgorzaty Tomaszewskiej posypały się krytyczne komentarze.

Trzecia edycja „Sanatorium miłości” powoli dobiega końca. Niedawno w studiu „Pytania na śniadanie” gościła jedna z ulubionych bohaterek tego sezonu programu. Seniorka wykazała się ogromną odwagą i wzięła na ręce węża. Małgorzata Tomaszewska wyglądała na niezadowoloną z zachowania 68-latki.

„Sanatorium miłości” - gwiazda programu odwiedziła studio „Pytania na śniadanie”

68-letnia Halina podbiła serca fanów „Sanatorium miłości” swoim ogromnym poczuciem humoru i dystansem do siebie. Seniorka nie miała łatwego życia, sama wychowała trójkę dzieci po tym, jak odeszła od męża. Kobieta nie traci jednak radości życia i korzysta z niego pełnymi garściami.

Seniorka jeszcze w programie wykazała się niezwykłą odwagą, ochoczo biorąc udział nawet w najtrudniejszych wyzwaniach. Niedawno pojawiła się w studiu „Pytania na śniadanie”, by wziąć udział w dyskusji o egzotycznych zwierzętach, z którymi miała styczność podczas udziału w „Sanatorium miłości”.

Prowadzący program Aleksander Sikora zachęcił seniorkę, by wzięła obecnego w studiu węża na ręce. Halinka bez wahania sięgnęła po zwierzę, a następnie z uśmiechem na ustach zawinęła sobie węża na szyi.

Tragiczne informacje obiegły Polskę. Nie żyje Krzysztof KwiatkowskiTragiczne informacje obiegły Polskę. Nie żyje Krzysztof KwiatkowskiCzytaj dalej

- Odważę się, pewnie. Ojej. Ja mogę sobie na szyję… Jaki naszyjnik będę miała, ładny? - żartowała seniorka.

Choć dziennikarz i widzowie byli pod wrażeniem odwagi 68-latki, wiele osób zwróciło uwagę na zachowanie współprowadzącej program Małgorzaty Tomaszewskiej. Gwiazda TVP obdarzyła seniorkę niezbyt przychylnym spojrzeniem, gdy ta zajmowała się wężem. W sieci od razu zawrzało.

- Czyżby Małgorzata Tomaszewska na Halinkę patrzyła jakby z pogardą, wyższością? Nie jest to przyjazne spojrzenie - skomentowała jedna z internautek.

- Pani Tomaszewska nie popisała się. Uważa się za lepszą? Przecież pani Halinka jest sobą, nikogo nie udaje, żeby patrzeć na nią z pogardą - dodała inna fanka programu.

- Kamera wszystko uchwyci, więcej szacunku dla niektórych gości powinna okazywać - napisała kolejna internautka.

Gwiazda Sanatorium miłości w Pytaniu na śniadanie

Facebook.com/sanatoriummiloscitvp/

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Krystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachKrystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć, w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

Źródło: Jastrząb Post/Facebook

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News