Krystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusach

Autor Irmina Jach - 8 Stycznia 2021

Krystyna Janda może pochwalić się imponującą rezydencją. Znana gwiazda mieszka w zabytkowej willi znajdującej się w jednej z podwarszawskich miejscowości. Trudno uwierzyć własnym oczom.

Krystyna Janda może pochwalić się bogatym dorobkiem artystycznym. Karierę rozpoczęła jeszcze w trakcie studiów, występując w produkcjach telewizyjnych. Jej debiutem filmowym była rola w filmie Andrzeja Wajdy „Człowiek z marmuru”.

Jest aktywna zawodowo od niemal pięciu dekad. Przez lata była etatową aktorką w Teatrze Ateneum w Warszawie i Teatrze Powszechnym w Warszawie. Wyreżyserowała wiele filmów, przedstawień scenicznych i spektakli telewizyjnych.

Może pochwalić się imponującymi zdolnościami wokalnymi, którym dała wyraz między innymi na jednej z płyt Marka Grechuty. Jest laureatką wielu nagród przyznawanych w Polsce, jak i na świecie.

Do dziś kieruje autorskim Teatrem „Polonia” oraz Fundacją Krystyny Jandy na rzecz Kultury. Posiada również autorską serię kosmetyków. Zobowiązania zawodowe oraz kontrakty reklamowe przyniosły gwieździe prawdziwą fortunę.

Tylko u nas: przyjął szczepionkę przeciw COVID-19 w polskim szpitalu. Zdradził całą prawdęTylko u nas: przyjął szczepionkę przeciw COVID-19 w polskim szpitalu. Zdradził całą prawdęCzytaj dalej

Niemal 30 lat temu Krystyna Janda postanowiła ulokować fundusze w nieco zniszczonej willi w centrum Milanówka. Wspólnie z mężem doprowadziła rezydencję do imponującego stanu.

To właśnie w tym domu wychowali się synowie aktorki. Przez pewien czas pomieszkiwała tam również Maria Seweryn. Obecnie Krystyna Janda mieszka razem z mamą, którą się zajmuje.

Kliknij „Dalej”, aby zobaczyć, jak mieszka Krystyna Janda

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Obrazy PikioNiewiarygodne, w jakich warunkach mieszka Zenek Martyniuk. Widok jego domu wyzwala skrajne reakcjeCzytaj dalej

Źródło: Super Express/Wikipedia

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News