„Sanatorium miłości” w TVP
Instagram.com sanatorium_milosci_tvp
Monika Majko - 23 Lutego 2021

Widzowie ostro ocenili zachowanie Krystyny z „Sanatorium miłości”

Trzeci sezon hitowego programu TVP „Sanatorium miłości” dobiega końca, jednak emocje nie opadają. W sieci zawrzało po emisji najnowszego odcinka show. Zachowanie Krystyny oburzyło widzów, którzy ostro ocenili jej postawę wobec kolegi z programu. Komentarze mówią same za siebie.

Widzowie „Sanatorium miłości” byli zniesmaczeni zachowaniem Krystyny wobec Zdzisława. Para spotkała się na romantycznej randce w ciemno i zdawało się, że oboje świetnie się bawią. Chwilę później jednak z ust seniorki padło kilka zaskakujących słów.

Kolejny sezon „Sanatorium miłości” zbliża się do finału

W trzeciej edycji hitowego show stacji TVP nie brakuje emocji. W poprzednim odcinku doszło do kłótni pomiędzy seniorami, która wymagała interwencji prowadzącej show, Marty Manowskiej. Niedzielny odcinek również obfitował w wiele nieoczekiwanych zwrotów wydarzeń.

Kuracjuszem odcinka został Zdzisław, który zaprosił na randkę Jadwigę, zwaną przez niego „Operetką”. W tym samym odcinku jednak senior wybrał się również na swoją wymarzoną randkę w ciemno z Krystyna, która wybrała jego romantyczny scenariusz spotkania w jednym z zadań.

W czasie spotkania Krystyny i Zdzisława nie brakowało flirtu, komplementów i wyjątkowo romantycznych chwil. Randka rozpoczęła się od rozmowy przy truskawkach i kieliszku napoju wyskokowego. A następnie para ruszyła na taneczny parkiet.

Nie żyje podróżnik Aleksander Doba. Miał 74 lataNie żyje podróżnik Aleksander Doba. Miał 74 lataCzytaj dalej

Kuracjusze wyglądali na zadowolonych z przebiegu spotkania, a Krystyna wyznała przed kamerą, że w trakcie tańca ze Zdzisławem poczuła się wyjątkowo. Niestety, ku zaskoczeniu widzów pod koniec programu kobieta oświadczyła, że nie chciałaby kontynuować relacji z romantycznym seniorem.

Słowa Krystyny wywołały ogromne poruszenie wśród widzów, którzy zarzucili jej nieszczerość. Wielu z nich swoje oburzenie okazało w komentarzach, publikowanych na oficjalnych kontach społecznościowych programu.

- Jeszcze się taki nie urodził co by Kryśce dogodził - napisała na Instagramie jednak z fanek programu.

- Krystyna ma problem nie z wyborem mężczyzny, a z sama sobą - podsumowała uczestniczkę programu kolejna internautka.

Krystyna już wcześniej wywołała spore kontrowersje, stanowczo odrzucając zaloty innego z seniorów. Jej randka z Edwardem zakończyła się fiaskiem, a internauci mieli żal do seniorki, że potraktowała adoratora w tak chłodny sposób. Mężczyzna jednak szybko pogodził się z jej decyzją i postanowił poszukać szczęścia w relacjach z innymi bohaterkami „Sanatorium miłości”.

Sanatorium miłości - internauci są oburzeni zachowaniem Krystyny

Instagram.com sanatorium_milosci_tvp

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Krystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachKrystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć, w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

Źródło: Super Express, Instagram

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News