Policja zatrzymała 2-latkę
Twitter.com PomorskaPolicja
Monika Majko - 25 Lutego 2021

Policjanci zatrzymali 2-latkę kierującą sportowym „autem”. Zdjęcie z kontroli jest hitem sieci

Policja udostępniła zdjęcie z nietypowej kontroli w swoich mediach społecznościowych. Pomorscy funkcjonariusze zatrzymali 2-latkę, która kierowała sportowym „autem”. Takiej interwencji nikt się nie spodziewał.

Zabawny post udostępniony przez pomorską policję poruszył internautów. Funkcjonariusze opublikowali w sieci zdjęcie z nietypowej interwencji drogowej. Policjanci zatrzymali do kontroli 2-latkę prowadzącą zabawkowego, sportowego mercedesa, na szczęście obyło się bez mandatu.

Policja zatrzymała do kontroli 2-letnią dziewczynkę

2-letnia Lena siadła za kierownicą sportowego mercedesa, jednak zanim na dobre się rozpędziła, do kontroli zatrzymał ją policyjny patrol. Zdjęcie z nietypowej interwencji drogowej pojawiło się na Twitterze Pomorskiej Policji i szybko stało się hitem sieci.

Na fotografii widać policjanta, który spisuje 2-letnią dziewczynkę. Lena siedzi za kierownicą białego, zabawkowego auta marki mercedes. Z opisu pod fotografią dowiadujemy się, że dziewczynka przekroczyła prędkość i nie miała uprawnień do kierowania pojazdami. W pojeździe nie było również gaśnicy.

- O 17 policjanci zatrzymali do kontroli drogowej 2-letnią Lenę. Kierująca sportowym mercedesem przekroczyła prędkość i nie miała uprawnień do kierowania - wyjaśnili przedstawiciele pomorskiej policji.

Zbigniew Ziobro ujawnił przyczynę śmierci 3-latki, którą matka polewała lodowatą wodąZbigniew Ziobro ujawnił przyczynę śmierci 3-latki, którą matka polewała lodowatą wodąCzytaj dalej

- 2-latka tak oczarowała policjantów, że kontrola drogowa zakończyła się wspólnym zdjęciem - dodali policjanci.

Oczywiście 2-latka nie została ukarana mandatem za żadne z tych przewinień, a zdjęcie jest żartem pomorskich policjantów. Lena będzie miała jednak zabawną pamiątkę z pierwszej policyjnej kontroli w swoim życiu.

Wpis opublikowany przez pomorskich funkcjonariuszy wywołał poruszenie wśród internautów. Wielu z nich uznało go za bardzo zabawny, inni jednak nie byli tak przychylnie nastawieni do poczucia humoru policjantów.

- A można było w tym czasie łapać osoby naprawdę łamiące prawo - skomentował jeden z użytkowników Twittera.

- Dobrze, że jechali BMW, bo mogliby tego Mercedesa nie dogonić - żartował z kolei inny internauta.

Policja zatrzymała do kontroli 2-latkę

Twitter.com PomorskaPolicja

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Krystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachKrystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć, w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

Źródło: Super Express/Twitter

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News