mąż odkrycie w aucie
piqsels.com CC0
Joanna Szwalikowska - 7 Grudnia 2020

Mąż zostawił żonę z szóstką dzieci

Mąż porzucił swoją żonę oraz 6 dzieci. Zdarzenie miało miejsce w latach sześćdziesiątych. Kobiecie było bardzo trudno zarobić na utrzymanie całej rodziny. Po kilku miesiącach odnalazła w swoim aucie niewiarygodne prezenty. Natychmiast zalała się łzami.

Mąż zostawił swoją żonę, a także 6 dzieci na pastwę losu. Kiedy kobieta obudziła się pewnego ranka w swoim domu, zorientowała się, że została z pociechami sama z zaledwie jednym dolarem w kieszeni, w dodatku bez słowa wyjaśnienia.

Właśnie się dowiedzieliśmy. Nie żyje b. poseł, przez tydzień był w śpiączce i walczył o życieWłaśnie się dowiedzieliśmy. Nie żyje b. poseł, przez tydzień był w śpiączce i walczył o życieCzytaj dalej

Mąż zostawił swoją rodzinę na pastwę losu. Kilka miesięcy później otrzymali niewiarygodną niespodziankę

Wszystkie dzieci były w wieku od trzech miesięcy do siedmiu lat. Zrozpaczona kobieta nie była w stanie zostawić ich samych w domu i pójść do pracy. Wiedziała jednak, że nie może się poddać. Odejście męża w pewnym sensie przyniosło jej spokój. Jak opowiadała, był on bowiem tyranem.

Zobacz także: Nie żyje Katarzyna Łaniewska. Tragiczna wiadomość obiegła media

- Nigdy nie był dobrym ojcem – kiedy był w pobliżu, wszyscy odczuwali strach. Kiedy dzieci słyszały, że na podjeździe przed domem parkuje samochód, od razu się zmieniały. Ale przynosił do domu pieniądze, więc mieliśmy co jeść - wyznała kobieta w swojej opowieści.

Wraz z odejściem męża z domu zniknęły złość oraz agresja. Niestety, zabrakło również jedzenia. Kobieta ubrała się w swoje najlepsze ubranie, wsiadła w starego, zardzewiałego chevroleta i ruszyła na poszukiwania pracy. Początkowo, nie miała szczęścia. W końcu udało jej się znaleźć starą restaurację za miastem, w której poszukiwano pracownika na nocne zmiany.

Dalsza część tekstu pod galerią:

Na operacje plastyczne wydali majątek, Na operacje plastyczne wydali majątek, "tak wygląda idealna żona". Wyjątkowo kontrowersyjne zdjęciaCzytaj dalej

Na tej samej ulicy mieszkała nastolatka, która zgodziła się nocować u rodziny oraz kłaść dzieci do łóżek w zamian za zapłatę. Niestety, inkasowała ona połowę wypłaty, dlatego sytuacja finansowa wciąż była kiepska. W dodatku stare opony w samochodzie nie nadawały się już do jazdy.

Zobacz także: Ząb wypadł dziennikarce na antenie. Wszystko emitowano na żywo

Pewnego poranka, wychodząc z pracy, kobieta znalazła na swoim tylnym siedzeniu cztery nowe opony. Nie mogła uwierzyć własnym oczom, natychmiast udała się do zakładu, w którym miała posprzątać w zamian za usługę. Zbliżały się święta Bożego Narodzenia. Z powodu braku pieniędzy przygotowanie tej uroczystości nie było możliwe. Dodatkowo, dzieci były zmuszone chodzić w bardzo starych ubraniach, które ledwo nadawały się do użytku.

W trakcie pracy w restauracji na noc przed Wigilią, w lokalu pojawiali się sami stali klienci oraz muzycy, którzy mieli występować w pobliżu. Po zakończeniu zmiany, kobieta podeszła do swojego samochodu. W środku znajdowało się całe mnóstwo paczek. Nie mogła uwierzyć w to, co zobaczyła, zalała się łzami.

Teksty wybrane dla Ciebie:

Całe auto było wręcz wypchane prezentami. W pudłach znalazły się taki rzeczy jak ubrania w różnych dziecięcych rozmiarach, słodycze, orzechy, owoce, a także duży zapas jedzenia i innych słodkości. W innym pudle były środki czystości i kosmetyki. Ostania paczka miała w sobie coś wyjątkowego - pięć samochodzików oraz piękną lalkę.

- Kiedy jechałam do domu po pustych ulicach, słońce błyszczało nieśmiałymi promieniami nad miastem, a ja ocierałam z oczu łzy wdzięczności. Nigdy nie zapomnę wyrazu twarzy moich małych skarbów, kiedy wieczorem otworzyły swoje prezenty… - opisywała kobieta. Nigdy nie udało jej się dowiedzieć, kto był wspaniałym darczyńcom, któremu chciała spłacić swój dług. Czuła niesamowitą wdzięczność za ten niewiarygodny gest dobroci.

Zobacz także w naszych serwisach:

Ujawniono kto nie musi płacić za abonament RTV. Mamy pełną listę osób zwolnionych z opłatUjawniono kto nie musi płacić za abonament RTV. Mamy pełną listę osób zwolnionych z opłatCzytaj dalej

Źródło: Webniusy

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News