informacje zabójstwo
Pikio.pl
Joanna Szwalikowska - 7 Grudnia 2020

Zmasowana obława policji, 20-latek porwał niemowlę i dopuścił się najgorszego. Tragedia w centrum Polski

Tragiczne informacje z centralnej Polski. W Pabianicach w województwie łódzkim 20-letni mężczyzna zabił swoją partnerkę. Następnie zabrał z mieszkania 9-miesięcznie dziecko i uciekł samochodem. Trwa obława.

Szokujące informacje właśnie obiegły media. W miejscowości Pabianice w województwie łódzkim doszło do dramatycznych wydarzeń. 20-letni mężczyzna zaatakował swoją partnerkę. Niestety, kobiecie nie udało się przeżyć.

Tragiczne informacje obiegły Polskę. Nie żyje Tomasz Dudek, miał dopiero 35 latTragiczne informacje obiegły Polskę. Nie żyje Tomasz Dudek, miał dopiero 35 latCzytaj dalej

Zatrważające informacje z kraju. 20-latek zamordował swoją partnerkę, po czym uciekł z niemowlęciem

- 20-letni mężczyzna zaatakował swoją partnerkę, zabrał z mieszkania 9-miesięczne dziecko i uciekł samochodem. 20-latka zmarła. [...] Trwa obława - poinformowało RMF FM.

Zobacz także: Brytyjczycy jako pierwsi przystąpią do szczepień. Nie ominą rodziny królewskiej

Jak udało się ustalić dziennikarzom RMF FM, tragiczne wydarzenia miały rozegrać się ok. godziny 13.00. Ofiara znajdowała się w swoim mieszkaniu, w którym mieszkała wraz z partnerem, Adrianem R. Mężczyzna miał zaatakować partnerkę, a następnie uciec z miejsca zdarzenia z 9-miesięczną córką.

Następnie partner zmarłej 20-latki uciekł samochodem marki audi w nieznanym kierunku. Jak wynika z informacji dziennikarzy RMF FM, wcześniej mężczyzna miał nie uznawać małej dziewczynki za swoje dziecko.

Dalsza część tekstu pod galerią:

Na operacje plastyczne wydali majątek, Na operacje plastyczne wydali majątek, "tak wygląda idealna żona". Wyjątkowo kontrowersyjne zdjęciaCzytaj dalej

W momencie tragicznych wydarzeń, które rozegrały się w mieszkaniu, przebywała tam również 7-letnia siostra zaatakowanej kobiety. Dziewczynka powiadomiła o wszystkim telefonicznie babcię. Na szczęście, nic jej się nie stało. Za to pomimo długiej reanimacji, kobieta zmarła.

Zobacz także: Ząb wypadł dziennikarce w programie na żywo. Widzowie nie mogli uwierzyć

Trwa zmasowana obława policji. 20-letni Adrian R. oraz 9-miesięczna dziewczynka są poszukiwani.

Na ten moment mediom nie udało się dotrzeć do informacji na temat tego, co dokładnie miało zajść na miejscu zdarzenia. Funkcjonariusze policji na ten moment zajmują się poszukiwaniami zbiegłego mężczyzny.

Teksty wybrane dla Ciebie:

7-letnia dziewczynka, która była w mieszkaniu podczas dramatycznych scen, jakie miały miejsce, z pewnością trafi pod opiekę psychologa. Przypomnijmy, dziecko poinformowało telefonicznie o zdarzeniu swoją babcię, dzięki czemu na miejscu szybko zjawili się funkcjonariusze policji oraz pogotowie. 20-letni Adrian R. zdołał już uciec.

Mężczyzna zaatakował swoją partnerkę nożem. Co było powodem jego agresywnego zachowania? Na ten moment policja nie jest w stanie odpowiedzieć na to pytanie. Niestety, 20-letnia kobieta w wyniku ataku zmarła.

Aktualizacja [7.12.2020, 17:50] - jak podaje "Onet" powołując się na lokalny portal "epa.info", przy oddziale ginekologiczno-położnicznym Pabianickiego Centrum Medycznego zostawiono dziewczynkę. Znajdowała się w oknie życia. Ktoś zostawił ją w foteliku samochodowym, była dobrze ubrana i owinięta kocykiem. Trafiła już na oddział pediatrii. Służby ustalają, czy to porwane dziecko, ponieważ okoliczności są jednoznaczne. Adam Marczak, dyrektor ds. techniczno–administracyjnych w PCM, w rozmowie z "epa.info" powiedział również, że nie znaleziono przy dziecku listu czy kartki, a dziewczynka wygląda na zdrową i zadbaną.

Aktualizacja [7.12.2020, 18:40] - w mediach pojawiła się informacja o zatrzymaniu osoby, która może być podejrzana o zabójstwo 20-latki. Nie podano jednak konkretnych wiadomości, czy jest to jej partner.

Aktualizacja [7.12.2020, 22:00] - jak podaje m.in. Polsat News, zatrzymano jednego mężczyznę, który mógł mieć związek z tragicznym zdarzeniem i mógł przebywać w mieszkaniu kobiety. Przed godziną 19:00 policja zatrzymała także 20-letniego poszukiwanego, Adriana R. Dziennikarze dowiedzieli się, że w nieodległym czasie w sądzie miała odbyć się rozprawa dotycząca ustalenia, kto jest ojcem małej dziewczynki. Obaj zatrzymani byli wskazywani na potencjalnych ojców.

Zobacz także w naszych serwisach:

Ujawniono kto nie musi płacić za abonament RTV. Mamy pełną listę osób zwolnionych z opłatUjawniono kto nie musi płacić za abonament RTV. Mamy pełną listę osób zwolnionych z opłatCzytaj dalej

Źródło: RMF FM, Onet, Interia

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News