Informacje o śmierci
Pixabay.com ScorpionD
Monika Majko - 7 Grudnia 2020

Tragiczne informacje obiegły Polskę. Nie żyje Tomasz Dudek, miał dopiero 35 lat

Informacje o śmierci byłego polskiego piłkarza obiegły krajowe media, sportowiec miał zaledwie 35 lat. Tomasz Dudek przegrał długą walkę z zakażeniem koronawirusem, wiadomości o jego odejściu wstrząsnęły fanami piłki nożnej i całym światem sportu w Polsce.

Informacje o śmierci piłkarza przekazał na swojej stronie internetowej były klub zawodnika. Tomasz Dudek miał zaledwie 35 lat, bliscy oraz kibice sportowca do końca wierzyli, że jego organizm poradzi sobie z COVID-19. Teraz pogrążyli się w głębokiej żałobie

Nagle wprowadzono obowiązkową kwarantannę dla części Polaków. Już od 14 grudnia, przykre informacjeNagle wprowadzono obowiązkową kwarantannę dla części Polaków. Już od 14 grudnia, przykre informacjeCzytaj dalej

Informacje o śmierci 35-letniego Tomasza Dudka wstrząsnęły światem sportu

Groźny wirus SARS-COV-2 może zaatakować każdego, bez względu na płeć, wiek czy kondycję organizmu. Media obiegły właśnie tragiczne informacje o śmierci byłego piłkarza i trenera, Tomasza Dudka. Sportowiec przegrał walkę o życie z COVID-19.

Zobacz także: 12 prostych zasad, które mogą uchronić cię przed nowotworem

Tomasz Dudek w chwili śmierci miał zaledwie 35 lat. Informacje o jego odejściu przekazał były klub piłkarza, w którym zawodnik z Warszawy rozpoczynał swoją zawodową karierę. Na stronie internetowej klubu pojawił się wpis zawierający wyjątkowo smutną wiadomość.

- Tomasz Dudek, wychowanek Piaseczna, nie żyje. Były zawodnik naszego klubu, a także takich drużyn jak Polonia Warszawa, Górnik Łęczna, Świt Nowy Dwór Mazowiecki, Sparta Jazgarzew i Laura Chylice, odszedł po długiej walce z koronawirusem. Miał zaledwie 35 lat - przekazała w poniedziałek strona klubowa mks-piaseczno.pl.

Dalsza część tekstu pod galerią:

Niejeden może się konkretnie zdziwić. Niewiarygodne, w jakich warunkach mieszka Agnieszka ChylińskaNiejeden może się konkretnie zdziwić. Niewiarygodne, w jakich warunkach mieszka Agnieszka ChylińskaCzytaj dalej

Tomasz Dudek zakaził się koronawirusem i bardzo ciężko przechodził Covid-19. Na początku grudnia bliscy sportowca prosili o pomoc i apelowali oddawanie krwi dla piłkarza. Niestety, przegrał ciężką walkę o życie i osierocił dwóch synów. Na razie nie podano informacji o miejscu i terminie pogrzebu byłego piłkarza.

Zobacz także: Samobójstwo ojca, alkoholizm matki i sierociniec. Dziś tego Polaka zna każdy

- Dziś już niestety wiemy, że choroba okazała się silniejsza. Całe swoje życie poświęcił piłce nożnej. Pierwsze kroki na boisku stawiał w rodzimym KS Piaseczno. W ostatnich latach był również trenerem KS Gosirki. Pracował także w Bibliotece Publicznej w Piasecznie- napisano w serwisie przegladpiaseczynski.pl.

Piłkarz swoją karierę seniorską rozpoczynał w klubie KS Piaseczno (od sezonu 2003/04). W sezonie 2005/06 przeszedł do Polonii Warszawa, gdzie występował przed dwa lata. Swoją karierę zakończył po sezonie 2015/16 w klubie Laura Chylice.

Teksty wybrane dla Ciebie:

W ostatnich latach Tomasz Dudek był trenerem kobiecej drużyny piłki nożnej KS Gosirki Piaseczno, która pożegnała go za pomocą mediów społecznościowych. Na Facebooku klubu pojawiła się poruszająca informacja o odejściu selekcjonera.

- Brakuje nam dziś słów by opisać żal i smutek w jakim jesteśmy pogrążeni. W dniu dzisiejszym, po walce z chorobą odszedł od nas wspaniały człowiek, przyjaciel, miłośnik sportu, nasz trener Tomasz Dudek. Na zawsze pozostaniesz w naszych sercach Trenerze. Rodzinie i najbliższym składamy szczerze wyrazy współczucia - [pisownaia oryginalna] przekazali przedstawiciele klubu KS Gosirki Piaseczno.

Informacje

Facebook.com KS Gosirki Piaseczno

Zobacz także w naszych serwisach:

Ujawniono kto nie musi płacić za abonament RTV. Mamy pełną listę osób zwolnionych z opłatUjawniono kto nie musi płacić za abonament RTV. Mamy pełną listę osób zwolnionych z opłatCzytaj dalej

Źródło: Sportowe Fakty/Facebook

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News