Na operacje plastyczne wydali majątek, "tak wygląda idealna żona". Wyjątkowo kontrowersyjne zdjęcia

Autor Monika Majko - 7 Grudnia 2020

Żona zapragnęła stać się idealną kobietą dla swojego ukochanego męża. Małżeństwo wydało już prawdziwy majątek na operacje plastyczne, by upodobnić kobietę do lalki Barbie. Zdjęcia 27 latki obiegły sieć.

Żona chciałaby, by jej ukochany mąż widzał w niej ideał kobiety, z tego powodu 27-latka zdecydowała się poddać licznym operacjom plastycznym. Kobieta pragnie wyglądac jak żywa lalka Barbie, a partner wspiera ją całym sercem.

Nagle wprowadzono obowiązkową kwarantannę dla części Polaków. Już od 14 grudnia, przykre informacjeNagle wprowadzono obowiązkową kwarantannę dla części Polaków. Już od 14 grudnia, przykre informacjeCzytaj dalej

27-letnia Charlie Phillips z Cambridgeshire postanowiła zrobić wszystko, by zadowolić swojego ukochanego. Kobieta ma za sobą liczne operacje plastyczne, które poprawiły jej urodę i sprawiły ogromną radość jej partnerowi.

Ross jest coraz bardziej zachwycony urodą żony, a ona nie ma zamiaru ustawać w dążeniu do bycia żywą lalką Barbie. Małeżeństwo wydało na operacje plastyczne kobiety już 17 tysięcy funtów, czyli około 85 tys. złotych, a to z pewnością nie jest jeszcze koniec.

Kobieta ma za sobą już m.in. korekcję ust oraz żuchwy, a także powiększenie piersi i liczne zabiegi stomatologiczne. Wszystko to ma sprawić, że stanie się podobna do ideału, jakim jest dla niej i dla jej męża lalka Barbie.

Kobieta zaczęła prowadzić konto na Instagramie, gdzie chwali się swoimi zdjęciami i życiem prywatnym. 27-latka z dumą chwali się swoim sztucznie wymodelowanym ciałem i chętnie publikuje fotografie zarówno swoje, jak i swojej rodziny.

By zobaczyć zdjęcia "żywej Barbie", kliknij Następna Strona"

Zobacz także w naszych serwisach:

Ujawniono kto nie musi płacić za abonament RTV. Mamy pełną listę osób zwolnionych z opłatUjawniono kto nie musi płacić za abonament RTV. Mamy pełną listę osób zwolnionych z opłatCzytaj dalej

Źródło: Webniusy

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News