Daniel Martyniuk ujawnił, ile zarabia
Instagram.com daniel_martyniuk
Monika Majko - 24 Marca 2021

Wydało się jaki majątek ma Daniel Martyniuk. Jego zarobki zaskoczą wielu

Daniel Martyniuk w tym miesiącu po raz kolejny stanął przed sądem w Białymstoku i odpowiedział za znieważenie policjantów. W czasie rozprawy syn króla disco polo ujawnił, ile miesięcznie zarabia i jakim majątkiem dysponuje.

Choć Daniel Martyniuk jest właścicielem mieszkania i luksusowego samochodu marki Porsche, syn Zenka Martyniuka utrzymywał w sądzie, że jego miesięczne zarobki nie przekraczają 1500 złotych. Te informacje zszokowały wiele osób.

Daniel Martyniuk ujawnił, ile miesięcznie zarabia

Syn Zenka Martyniuka już od lat przysparza swojej rodzinie coraz to nowych problemów. We wrześniu ubiegłego roku Daniel Martyniuk rozwiódł się z żoną, której wcześniej urządzał awantury domowe. W czasie jednej z nich na miejscu interweniowała policja, która znalazła przy młodym Martyniuku narkotyki. To jednak nie koniec problemów z prawem syna popularnego piosenkarza.

Daniel Martyniuk ma już na swoim koncie wyrok za jazdę po pijaku i wielokrotne łamanie zakazu prowadzenia pojazdów. Został skazany na 10 miesięcy pozbawienia wolności w zawieszeniu na 3 lata i otrzymał zakaz prowadzenia pojazdów przez 6 lat.

Niedawno Daniel Martyniuk usłyszał kolejny wyrok w sprawie o znieważenie policjantów. Syn króla disco polo wyzywał funkcjonariuszy podczas jednego z zatrzymań, a także groził im oraz członkom ich rodzin. W sądzie skruszony celebryta przepraszał jednak za swoje zachowanie.

Jest oficjalna decyzja ws. kościołówJest oficjalna decyzja ws. kościołówCzytaj dalej

– Przyjechał drugi radiowóz, który przywiózł kask ochronny ze względu na to, że pan Martyniuk bardzo się rzucał […]. Groził, że zabije nasze rodziny; że ma od tego ludzi, którzy nas wykończą; że ma ludzi od tego, że mnie zgwałcą – zeznawała w sądzie pokrzywdzona policjantka.

– Odgrażał się, że pozbawi nas życia. Mówił, że ma znajomych, którzy zgwałcą koleżankę. Gdy zaczęły padać groźby w kierunku naszych rodzin, podjęliśmy decyzję o zatrzymaniu pana Martyniuka. Jeżeli osoba majętna twierdzi, że wynajmie znajomych i kolegów, którzy zrobią krzywdę naszym rodzinom, to te groźby przybierają już zupełnie inną formę – dodał kolejny funkcjonariusz.

W tej sprawie sąd skazał Daniela Martyniuka na trzy miesiące więzienia w zawieszeniu na dwa lata. Zanim jednak syn piosenkarza usłyszał ostateczny wyrok, odpowiedział na pytania dotyczące m.in. jego statusu majątkowego.

Daniel Martyniuk wyznał, że obecnie zarabia miesięcznie od 1 tys. do 1,5 tys. złotych. Ta kwota zaskoczyła wiele osób, które były przekonane, że syn gwiazdora disco polo żyje na co dzień w luksusie. Tymczasem jak podał „Super Express”, alimenty za swojego syna spłaca Zenek Martyniuk.

Syn piosenkarza miał ujawnić, że na co dzień zajmuje się „robieniem zdjęć i pomaganiem przy tworzeniu muzyki”. Kiepskie zarobki nie stały jednak na przeszkodzie, by Daniel Martyniuk stał się właścicielem drogiego samochodu i mieszkania. Jedynaka wspierają rodzice, który wciąż wierzą, że ich syn w końcu odmieni swoje życie.

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Krystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachKrystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć, w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

Źródło: Super Express/Fakt

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News