Wesele było wyjątkowe
youtube.com Beres Film
Monika Majko - 26 Lutego 2021

Młoda para z Polski wprawiła gości w osłupienie. Na weselu zatańczyli tak, że Taniec z gwiazdami się chowa

Wesele tej młodej pary z Polski na pewno na długo zapadnie w pamięci gości. Ich pierwszy taniec zachwycił wszystkich, a nagranie trafiło do sieci i szybko stało się hitem. Film odtworzono już ponad 14 mln razy.

Wesele Ady i Mateusza było niezwykłym przeżyciem nie tylko dla nich, ale również dla zaproszonych przez nich gości. Nagranie ich pierwszego tańca bije rekordy popularności w sieci, a internauci są pod ogromnym wrażeniem umiejętności tanecznych pary.

Wesele polskiej pary zachwyciło internautów

Organizacja wesela to dla wielu par niezwykle stresujące chwile. Ada i Mateusz zadbali jednak o każdy szczegół, a dodatkowo przygotowali niezwykłą niespodziankę dla swoich gości w postaci wyjątkowego pierwszego tańca. Treningi na pewno zabrały im dużo czasu, jednak efekt końcowy zachwycił wszystkich na sali.

Ada i Mateusz zatańczyli do piosenki „Time of My Life”, znanej z kultowego filmu „Dirty Dancing”. Weselnicy nie mogli powstrzymać wiwatów na widok kolejny skomplikowanych figur tanecznych, które prezentowała im para, a solowy występ pana młodego wywołał głośne oklaski.

Jednak to widowiskowe zakończenie tańca spowodowało, że goście weselni wprost zamarli z zachwytu. Para odtworzyła słynną scenę z filmu „Dirty Dancing”, gdzie Patrick Swayze podnosi swoją partnerkę nad głowę.

Tragiczne informacje obiegły Polskę. Nie żyje Krzysztof KwiatkowskiTragiczne informacje obiegły Polskę. Nie żyje Krzysztof KwiatkowskiCzytaj dalej

Nagranie z wesela tej pary zostało udostępnione na platformie YouTube przez kanał „Beres Film” i niemal natychmiast stało się hitem sieci. Do tej pory pod filmem pojawiło się prawie 4 tysiące komentarzy od internautów niemal z całego świata.

- Jakie to szczęście, że moja żona nie widziała tego nagrania przed naszym ślubem - żartował jeden z internautów.

- To najlepsze wideo z wesela, jakie widziałam w życiu. Widać, że są bardzo w sobie zakochani - dodał kolejny internauta.

- Chyba pierwszy raz widzę tyle anglojęzycznych komentarzy pod polskim filmikiem, ale co się dziwić, świetnie im poszło - podsumowała jeszcze inna użytkowniczka sieci.

Do tej pory weselne nagranie odtworzono na youtubie ponad 14,8 mln razy. Poniżej możecie w całości obejrzeć ten niezwykły taniec, który zachwycił internautów.


Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Krystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachKrystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć, w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

Źródło: Podaj/YouTube

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News