Ślub został przerwany
Pixabay.com artisticfilms [zdj. ilustracyjne]
Monika Majko - 7 Lutego 2021

Para młoda uciszyła księdza, żeby rzucić monetą. Podali nietypowy powód

Ślub tej pary na długo zapadnie w pamięci wszystkim gościom weselnym. W trakcie ceremonii para młoda nagle uciszyła księdza, a następnie wykonano rzut monetą. Zgromadzeni weselnicy nie mieli pojęcia, co się dzieje.

Dla wielu osób ślub to jeden z najważniejszych dni w życiu. Para młoda z Florydy w USA postanowiła uczynić swoją ceremonię jeszcze bardziej niezapomnianą. Młodzi założyli się przed ślubem, a zakład rozstrzygnął rzut monetą, którego dokonali przed ołtarzem.

Para młoda nagle przerwała swój ślub

Jeff i Darcy pobrali się w grudniu w Wakulla Springs na Florydzie. Ich ceremonia ślubna została szczegółowo zaplanowana, jednak zakochani nie mogli dojść do porozumienia w jednej kwestii. Darcy nie była pewna, czy powinna przyjąć nazwisko swojego ukochanego, czy pozostać przy swoim.

Rozwiązanie tego sporu znalazł Jeff. Mężczyzna wpadł na zaskakujący pomysł i zamówił specjalną monetę. Na jednej stronie monety znajdowało się jego nazwisko i podobizna, a na drugiej kazał umieścić wizerunek i nazwisko swojej przyszłej żony.

W trakcie ślubu państwo młodzi nagle przerwali ceremonię i wyciągnęli monetę zamówioną przez Jeff'a. Zgromadzeni weselnicy nie mieli pojęcia, co się dzieje. Darcy wzięła ją do ręki i wykonała rzut, a chwilę później wszystko stało się jasne.

Zwyciężczyni „The Voice Senior 2” straciła męża. O śmierci dowiedziała się po przesłuchaniachZwyciężczyni „The Voice Senior 2” straciła męża. O śmierci dowiedziała się po przesłuchaniachCzytaj dalej

Oczom młodych ukazała się podobizna kobiety i jej nazwisko, co oznaczało, że żona Jeff'a zostanie przy swoim nazwisku. To nie był jednak koniec niespodzianek, ponieważ przed ślubem para zawiązała zaskakującą umowę.

Przed ślubem Jeff zadeklarował, że jeśli moneta wskaże Darcy, on również przyjmie jej nazwisko. Mężczyzna honorowo wywiązał się z umowy i do dziś posługuj się nazwiskiem swojej żony.

- Mogę powiedzieć, że wygrałem. To ja dostałem coś nowego - mówił Jeff w wywiadzie dla „The Palm Beach Post”.

Darcy jest dumna ze swojego męża, który bez słowa skargi wypełnił swoją obietnicę. Kobieta upewniła się, że ma u swojego boku właściwego mężczyznę, który będzie dla niej wsparciem i partnerem we wspólnym życiu.

- Bycie z kimś, kto było gotowy, by rozpocząć małżeństwo od współpracy, kreatywnego myślenia i uczciwości, brzmi jak naprawdę dobry pierwszy krok do bycia równym partnerem w związku - przyznała Darcy.

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Krystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachKrystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć, w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

Źródło: Świat Radości

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News