Sławomir pożegnał legendarnego Polaka
Instagram.com slawomir_gwiazda_rock_polo
Monika Majko - 26 Lutego 2021

Sławomir z żoną pożegnali Aleksandra Dobę. Poruszający wpis

Nagła śmierć Aleksandra Doby wstrząsnęła wieloma osobami, a wśród nich znalazł się również Sławomir. Muzyk wraz z żoną pożegnał słynnego polskiego podróżnika za pomocą mediów społecznościowych. Jego post poruszył internautów.

Sławomir opublikował w sieci zdjęcia z Aleksandrem Dobą, który zginął 22 lutego 2021 podczas wyprawy na Kilimandżaro. Gwiazdor opublikował w sieci również kilka poruszających słów o legendarnym polskim podróżniku.

Sławomir pożegnał publicznie Aleksandra Dobę

Informacje o śmierci Aleksandra Doby opublikowała w sieci jego rodzina. Podróżnik odszedł nagle, mając 74 lata, tuż po zdobyciu szczytu Kilimandżaro w Tanzanii. Wiadomości o jego zgonie wstrząsnęły nie tylko Polakami, ale również całym środowiskiem podróżniczym na całym świecie.

- Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 22 lutego zmarł wielki kajakarz Aleksander Doba. Zmarł śmiercią podróżnika zdobywając najwyższy szczyt Afryki - Kilimandżaro spełniając swoje marzenia. Pogrążona w żalu żona, synowie, synowe i wnuczki - przekazano we wpisie w mediach społecznościowych na oficjalnej stronie podróżnika.

Aleksander Doba został pożegnany przez wielu fanów, przyjaciół oraz podróżników. Wśród poruszonych jego śmiercią osób znalazł się również Sławomir wraz ze swoją żoną, Kajrą. Gwiazdor zamieścił w sieci kilka poruszających słów, które skierował do zmarłego podróżnika.

Wiemy, jak czuje się wdowa po Krzysztofie KowalewskimWiemy, jak czuje się wdowa po Krzysztofie KowalewskimCzytaj dalej

- ... Ze szczytu Kilimandżaro bliżej do nieba!! Aleksander dziękuję Ci za uśmiech, odwagę i energię. Do zobaczenia - napisał muzyk.

Do swojego wpisu Sławomir dodał kilka zdjęć ze słynnym podróżnikiem. Na fotografiach widać uśmiechniętego Aleksandra Dobę w towarzystwie gwiazdora disco polo oraz jego żony. Pod postem natychmiast pojawiły się komentarze internautów, również zasmuconych z powodu śmierci sympatycznego podróżnika.

- Żył pięknie i odszedł pięknie, wielki Polak. Przynajmniej nie skończył w domu starców samotnie - napisał jeden z internautów pod wpisem gwiazdora.

- Bardzo mi przykro, że tak wspaniały człowiek nie żyje - dodał kolejny fan wokalisty.

Aleksander Doba jako pierwszy człowiek w historii samotnie przepłynął kajakiem Ocean Atlantycki, startując z Afryki do Ameryki Południowej, wyłącznie dzięki sile mięśni. W 2015 roku polski kajakarz zdobył tytuł „Podróżnika Roku” w plebiscycie „National Geographic”.

Sławomir pożegnał Aleksandra Dobę

Facebook.com/slawomirfunpage

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Krystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachKrystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć, w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

Źródło: Disco-polo.info/Facebook

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News