Tomasz Kammel
By icpcnews icpcnews - Awards-Ceremony_JillianHogan_213, CC BY 2.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=48452266
Artur Łokietek - 22 Lutego 2021

Tomasz Kammel zadał pytanie co ma robić. Natychmiast gorzko pożałował, kazali mu odejść z TVP

Tomasz Kammel nie ma ostatnio dobrej passy. Niedawno zamieścił niewinne zdjęcie na Instagramie, w skutek którego spadła na niego lawina krytyki. Internauci nie są zadowoleni z niektórych wyborów popularnego prezentera.

Tomasz Kammel, popularny dziennikarz i prezenter telewizyjny, od blisko 20 lat związany jest z Telewizją Polską. Od pewnego czasu nie może jednak mówić o dobrej prasie wśród internautów.

Wszystko za sprawą samego TVP. Telewizja oskarżana jest o bycie narzędziem rządowym, które ochoczo głosi o zasługach PiS, jednak niezwykle krytycznie podchodzi do działań opozycji. Nie trzeba być sprawnym obserwatorem by dojrzeć, że w TVP wyznawane są te same zasady kierujące polityką PiS.

Tomasz Kammel nie skomentował odejścia Marzeny Rogalskiej ze stacji, za to wstawił na Instagramie zdjęcie, w którym zadaje z pozoru zupełnie nieistotne pytanie dotyczące tego, jak może spędzić dzień. „Co ja mam dzisiaj robić? -cardio? -siła? -rozciąganie? -kanapa?” – zapytał w social mediach znany prezenter.

Nie spodziewał się jednak, że spadnie na niego olbrzymia fala krytyki. „Przemyśleć, czy warto dalej pracować dla TVP PiS”, „Zmienić pracę” albo „Co dziś robić? Odejść z TVP!” to tylko niektóre z wielu głosów wskazujących na niezadowolenie internautów z dalszej obecności Kammela w TVP.

Matylda Damięcka poruszona śmiercią Jana Lityńskiego. Pożegnała go pięknym gestemMatylda Damięcka poruszona śmiercią Jana Lityńskiego. Pożegnała go pięknym gestemCzytaj dalej

Tomasz Kammel wywołał falę krytyki. To już kolejna

Zgadujemy, że sam prezenter szybko pożałował swojej decyzji dotyczącej zapytania internautów o radę. Co ciekawe, pojawiły się też głosy wsparcia. „Ciekawe co by zrobili ci wszyscy doradcy tutaj gdybyś to Ty im poradził dzisiaj odejść z pracy?” – czytamy.

Zła passa Kammela ciągnie się już od jakiegoś czasu. W pewnym sensie punktem zapalnym całego problemu było rozstanie z telewizyjną partnerką z „Pytania na Śniadanie” Marzeną Rogalską.Prezenter rzekomo nawet nie pożegnał się z koleżanką, nie chciał też wspierać jej decyzji ani w ogóle komentować całego zajścia.

Wkrótce stało się jasne, że musiało dojść do jakiejś scysji. Okazało się, że Kammel i Rogalska przestali nawet obserwować się na Instagramie. Zresztą, dziennikarze szybko znalazł kolejną koleżankę w Telewizji Polskiej – Joannę Jędrzejczyk, która dołączyła do jury programu „Dance dance dance”.

Innym wydarzeniem, które dla wielu mogło okryć Kammela złą sławą, było wsparcie Jacka Kurskiego w trakcie jego przemówienia. Odbył się specjalny briefing, w którym włodarze stacji nie szczędzili na "pompie". Całość obfitowała w przesadny wręcz splendor.

Kurski wyjaśnił, jak dobrze, jego zdaniem, spisał się na fotelu prezesa telewizji. - Patrzę na te liczby panie prezesie i jedno przychodzi mi do głowy, jak pan to powiedział, przyjemna bieda versus ryzyko, ale jak wiadomo, kto nie ryzykuje ten nie pije szampana, a w naszym przypadku szampanem jest oglądalność, o której mówią pokazane liczby – skomentował Kammel.

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Krystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachKrystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć, w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

Źródło: teleshow.wp.pl, Plotek.pl

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News