Tomasz Kammel i Joanna Jędrzejczyk
tomaszkammel/ Instagram
Artur Łokietek - 20 Lutego 2021

Kammel udostępnił zdjęcie zza kulis programu TVP. Wielu widzów oburzonych jego zachowaniem

Marzena Rogalska nieoczekiwanie zrezygnowała z pracy w TVP. Jej kolega z planu, Tomasz Kammel, zdaje się jednak nie przejmować zaskakującą decyzją. Wiele wskazuje na to, że już teraz znalazł sobie nową koleżankę. Widzowie wyrazili swoje spore oburzenie zaistniałą sytuacją.

W ostatnich dniach mogliśmy zauważyć prawdziwą burzę, jaka utworzyła się wokół Marzeny Rogalskiej, Tomasza Kammela i Telewizji Polskiej. Wszystko zaczęło się od tego, że znana prezenterka z dnia na dzień zrezygnowała z pracy w TVP.

Wielu osobom mogło się wydawać, że Tomasz Kammel będzie tęsknił za swoją koleżanką z planu. W końcu w roli prowadzących „Pytanie na Śniadanie” zaprezentowali się jako jedna z najbardziej charakterystycznych par w telewizji

Rzeczywistość okazała się jednak nie być aż tak kolorowa. Prezenter zdaje się nie tylko nie przejmować decyzją swojej koleżanki z pracy, ale najpewniej kompletnie o niej zapomniał. Telewizyjny duet mógł rozstać się w bardzo negatywnej atmosferze. Tomasz Kammel nie skomentował w żaden sposób odejścia Rogalskiej z TVP.

- Tomasz Kammel jest ulubieńcem telewidzów i szefostwa. Ma za dobre warunki, poprowadzi program z każdym. Trudno się dziwić, że w obecnej sytuacji nie chce zabierać głosu – tłumaczył serwisowi „Plotek” anonimowy pracownik stacji.

Rodzinna tragedia Szymona Hołowni. Jego brat zmarł jako kilkulatekRodzinna tragedia Szymona Hołowni. Jego brat zmarł jako kilkulatekCzytaj dalej

Tomasz Kammel wstawił kontrowersyjne zdjęcie

Jakby tego było mało, Kammel i Rogalska nie obserwują się już na Instagramie. Jest to dość zaskakujący zwrot akcji, który wskazuje na to, że para nie rozstała się w pozytywnej atmosferze.

Telewizja Polska zdecydowała się zastąpić popularną prezenterkę i dziennikarkę Izabellą Krzan. Nowy duet nie przypadł jednak wszystkim do gustu – internauci głośno wyrażali swoje zdanie na temat tego, jakoby para była „niedopasowana”. Oczywiście nie brakło i entuzjastycznych głosów widzów.

Przy okazji stało się również jasne, że w składzie nowego jury do programu „Dance Dance Dance” znajdą się: Ida Nowakowska, Joanna Jędrzejczyk (pierwsza Polka w MMA, mistrzyni w wadze słomkowej) oraz Agustin Egurrola (tancerz i choreograf). Widzowie niezbyt przychylnie przyjęli tę wiadomość, jednak podziwu dla Joanny Jędrzejczyk nie krył właśnie Tomasz Kammel. Wstawił on na swój profil na Instagramie wspólne zdjęcie ze sportsmenką.

- Spotkanie po latach. Co w sercu to na języku. Joanna Jędrzejczyk się nie szczypie. Co nas łączy Wspólny program i mega zabawa na planie. Super dzień. Joanna, dziękuję za świetny czas!” – czytamy we wpisie.

Wielu internautów negatywnie odebrało wpis Kammela. Uznali, że ten bardzo szybko znalazł sobie nową koleżankę.

- Jak Panu nie wstyd? Pokazał Pan tak naprawdę jakim jest Pan człowiekiem! – grzmią niektóre komentarze.

Tomasz Kammel

źródło: instagram.com/tomaszkammel/

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Krystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachKrystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć, w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

Źródło: Plotek.pl

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News