Tomasz Kammel o odejściu Rogalskiej
Instagram.com tomaszkammel
Monika Majko - 17 Lutego 2021

Zadzwonili do Kammela, by skomentował odejście Rogalskiej. Oświadczył, że jest zajęty

Tomasz Kammel już od lat jest jedną z głównych twarzy stacji TVP. Niedawno współpracę ze stacją zakończyła jednak Marzena Rogalska, która na antenie towarzyszyła prezenterowi m.in. w porannym programie „Pytanie na śniadanie”. Wiele osób czekało na komentarz dziennikarza w sprawie odejścia koleżanki po fachu, ten jednak konsekwentnie milczy.

Tomasz Kammel i Marzena Rogalska byli jedną z najbardziej docenianych przez widzów par telewizyjnych prowadzących, dlatego wielu z nich z ogromnym smutkiem przyjęło informację o rezygnacji dziennikarki z pracy w TVP. Fani duetu czekali na kilka słów od Tomasza Kammela, ten jednak zdaje się ignorować to, co w ostatnich dniach poruszyło widzów.

Tomasz Kammel nie komentuje odejścia Marzeny Rogalskiej z TVP

Kammel i Rogalska zdawali się być nie tylko świetną parą prezenterów, ale również osobami, które prywatnie darzą się ogromną sympatią. Kiedy Marzena Rogalska ogłosiła zakończenie współpracy z TVP, wiele osób spodziewało się kilku słów pożegnania od gwiazdora, z którym przez wiele lat współpracowała.

Tommasz Kammel jednak nie zajął stanowiska w tej sprawie, a jego konsekwentne milczenie oburzyło internautów. Pod jego ostatnim postem na Instagramie pojawiło się wiele komentarzy, które nawiązują do wczorajszego ogłoszenia prezenterki.

- No bo dziś się nic ważniejszego nie wydarzyło? Siłownia srownia, a może by tak kilka słów do Marzeny? - komentował jeden z internautów.

Bogusław Linda ma problemy ze zdrowiem. Lekarze zalecają operację, aktor jej unikaBogusław Linda ma problemy ze zdrowiem. Lekarze zalecają operację, aktor jej unikaCzytaj dalej

- P. Tomaszu.... czas na pana teraz. Proszę brać przykład z koleżanki i jak najszybciej opuścić to #TVPdno - dodał kolejny fan.

Jak donosi redakcja plotka.pl, jeden z portali dodzwonił się do gwiazdora TVP i poprosił o komentarz w sprawie odejścia jego współprowadzącej ze stacji. Tomasz Kammel miał powiedzieć, że jest bardzo zajęty, a następnie rozłączyć się.

Według informatora portalu plotek.pl Tomasz Kammel nie chce stracić swojej pozycji w Telewizji Publicznej oraz intratnych kontraktów, które oferuje mu stacja. Z tej przyczyny odmawia publicznych komentarzy na temat TVP i unika niewygodnych rozmów.

- Tomasz Kammel jest ulubieńcem telewidzów i szefostwa. Ma za dobre warunki, poprowadzi program z każdym. Trudno się dziwić, że w obecnej sytuacji nie chce zabierać głosu - miał wyznać w rozmowie z portalem pracownik TVP.

Dodatkowo odejście Marzeny Rogalskiej z redakcji TVP sprawiło, że Tomasz Kammel przejął jej funkcje i teraz on poprowadzi uwielbiany przez widzów program „To był rok!”.Widzowie jednak coraz mniej życzliwym okiem spoglądają na prezentera i jego brak solidarności z kolegami z branży.

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Krystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachKrystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć, w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

Źródło: Pomponik

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News