Książę Filip trafił do szpitala, gdzie odwiedził go książę Karol
By Carfax2 - praca własna / CC BY-SA 3.0 / https://commons.wikimedia.org/wiki/File:British_Royal_family.JPG
Monika Majko - 21 Lutego 2021

Książę Filip nie jest w najlepszym stanie? Książę Karol opuścił szpital cały we łzach

Jak poinformował kilka dni temu Pałac Buckingham, książę Filip z polecenia lekarza trafił na obserwację do szpitala. Niedawno swojego ojca odwiedził książę Karol, a kiedy opuszczał placówkę, fotografowie uchwycili łzy w jego oczach.

W czerwcu tego roku książę Filip skończy 100 lat. Mąż królowej Elżbiety II już kilka lat temu przeszedł w stan spoczynku i z racji swojego sędziwego wieku zrezygnował z pełnienia oficjalnych funkcji publicznych. W czasie pandemii koronawirusa niemal całkowicie zaszył się w królewskiej posiadłości, jednak niedawno światowe media obiegły informację, że ma kłopoty ze zdrowiem.

Książę Filip został przyjęty do szpitala króla Edwarda VII w Londynie

99-letni książę miał przyjechać samochodem do prywatnej placówki medycznej w dzielnicy Marylebone. Jak poinformował Pałac Buckingham, mąż brytyjskiej królowej ma zostać w szpitalu na kilka dni obserwacji i wypoczynku na zlecenie lekarza.

Przyjęcie księcia do szpitala jest działaniem zapobiegawczym. Źle się poczuł przekazano w oficjalnym oświadczeniu Pałacu.

– Po konsultacji ze swoim lekarzem książę Edynburga prawdopodobnie pozostanie w szpitalu na obserwację i odpoczynek przez weekend i do następnego tygodnia. Lekarz zachowuje dużą ostrożność. Książę pozostaje w dobrym nastrojumiał przekazać z kolei informator portalu „People”.

Od 2 sierpnia zmiany w dowodach osobistych. Zostaną wprowadzone m.in. odciski palcówOd 2 sierpnia zmiany w dowodach osobistych. Zostaną wprowadzone m.in. odciski palcówCzytaj dalej

Brytyjczycy są jednak pełni obaw o zdrowie księcia Filipa, który już w przeszłości miał z nim kłopoty. W szpitalu nie odwiedziła go do tej pory Elżbieta II, która po raz kolejny zachowała zimną krew. W sobotę 20 lutego br. w placówce zjawił się jednak pierworodny syn królewskiej pary, książę Karol.

– Królowa zachowuje spokój i wykonuje swoje królewskie obowiązki – przekazał informator „DailyMail”.

Wizyta księcia Karola w szpitalu wywołała ogromne poruszenie wśród Brytyjczyków. Tuż po wyjściu z placówki syn księcia Filipa został sfotografowany przez paparazzich, którzy uchwycili na zdjęciach łzy w jego oczach.Wiele osób jest bardzo zaniepokojonych emocjonalną reakcją syna monarchy, która może świadczyć o kiepskim stanie męża Elżbiety II. Pozostaje więc czekać na kolejne oświadczenie rodziny królewskiej, która być może nie chce martwić poddanych. Jednak z drugiej strony uspokajające komunikaty i łzy księcia Karola wywołały mocne niepokoje w społeczeństwie.

Redakcja CNN zapewniała, że przyjęcie księcia Filipa do szpitala nie ma związku z zakażeniem koronawirusem. Niedawno Pałac Buckingham poinformował, że królowa Elżbieta II i jej mąż zostali zaszczepieni przeciwko COVID-19.

99-letni Książę Filip jest najdłużej żyjącym małżonkiem władcy w historii imperium brytyjskiego, a także najstarszym współmałżonkiem kiedykolwiek panującego monarchy brytyjskiego.

Książę Filip trafił do szpitala. Odwiedził go książę Karol

Instagram.com british_royal_obsession

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Krystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachKrystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć, w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

źródło: Jastrząb Post/Wikipedia/Instagram

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News