Nastolatek nie żyje
Pixabay.com arembowski
Monika Majko - 21 Lutego 2021

Pomorskie: 17-latek został śmiertelnie godzony nożem na urodzinach. Zatrzymano podejrzanego

Na imprezie urodzinowej w Mądrzechowie pod Bytowem w województwie pomorskim doszło do wstrząsających wydarzeń. Nastolatek został śmiertelnie ugodzony nożem, a policja zatrzymała w tej sprawie 6 osób. O zabójstwo 17-latka podejrzany jest 30-letni mężczyzna.

Podczas zabawy doszło do awantury, która zakończyła się śmiercią nastolatka. 6 osób spędziło noc w areszcie, wszyscy zatrzymani byli pod wpływem alkoholu. Teraz służby starają się ustalić dokładny przebieg wydarzeń oraz przyczyny tragedii.

Nastolatek został ugodzony nożem

– Około godziny 21 otrzymaliśmy zgłoszenie o awanturze w trakcie imprezy urodzinowej. Miało tam dojść do ugodzenia nożem. Policjanci pojechali na miejsce i niestety zgłoszenie się potwierdziło. Śmiertelnie ugodzony nożem został 17-latekprzekazał kom. Michał Sienkiewicz z Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku w rozmowie z TVN24.

Do tragedii doszło w gospodarstwie agroturystycznym w Mądrzechowie, w gminie Bytów. Nastolatka nie udało się uratować. Jak przekazał „Kurier Bytowski”, w zdarzeniu ranna została jeszcze jedna osoba, którą przetransportowano do szpitala.

Policjanci zatrzymali 6 osób, które spędziły noc w policyjnej celi. Wśród nich znajduje się również podejrzany o zabójstwo nastolatka 30-letni mężczyzna z Rumi, który według ustaleń „Faktu” miał wtargnąć na urodzinowe przyjęcie. Wszyscy zatrzymani znajdowali się pod wpływem alkoholu.

Od 2 sierpnia zmiany w dowodach osobistych. Zostaną wprowadzone m.in. odciski palcówOd 2 sierpnia zmiany w dowodach osobistych. Zostaną wprowadzone m.in. odciski palcówCzytaj dalej

Jak przekazał kom. Sienkiewicz z Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku, policjanci pod nadzorem prokuratury do późnych godzin nocnych prowadzili dokładne oględziny miejsca zbrodni. Służby zabezpieczyły także nóż, którym prawdopodobnie śmiertelnie dźgnięto 17-latka.

– Dziś, po wytrzeźwieniu zatrzymanych, będą z nimi wykonywane czynności procesowe – przekazał kom. Sienkiewicz.

Na razie nieznany jest motyw zabójstwa. Policjanci wyjaśniają, co było przyczyną wybuchu awantury na urodzinach oraz ustalają przebieg wydarzeń, które doprowadziły do śmierci 17-latka.

Kilka dni temu informowaliśmy również o tragicznych wydarzeniach z Sosnowca. Tamtejsza policja zatrzymała 39-latka, który brutalnie skatował swoją partnerkę. Kobieta została m.in. dźgnięta nożem w nogę. Więcej o tej sprawie przeczytasz TUTAJ.

– Mężczyzna zażądał od swojej konkubiny pieniędzy. Kiedy odmówiła, bestialsko pobił ją młotkiem i ugodził nożem w łydkę. Kobieta w wyniku pobicia doznała złamania obu rąk w kilku miejscach. Następnie została przez swojego oprawcę uwięziona. Dopiero kiedy agresor opuścił na krótko mieszkanie, udało jej się uciec – napisano w oświadczeniu lokalnych służb, cytowanym przez „Polsat News”.

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Krystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachKrystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć, w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

źródło: Polsat News/TVN 24/Kurier Bytowski/Fakt

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News