Syn Krzysztofa Piaseckiego zginął tragicznie
TRICOLORS/East News
Monika Majko - 8 Marca 2021

Krzysztof Piasecki przeżył ogromną tragedię jako rodzic, potem nastąpił kolejny cios

Krzysztof Piasecki przez lata towarzyszył na scenie Januszowi Rewińskiemu w komediowym programie „Ale plama”. Nie wszyscy fani satyryka wiedzą jednak, że w przeszłości przeżył ogromną tragedię rodzinną. Jego syn zginął w 2008 roku. Później przyszedł kolejny cios.

Jedyny syn Krzysztofa Piaseckiego zginął tragicznie w 2008 roku w wypadku na snowboardzie. Śmierć Wojciecha wstrząsnęła satyrykiem, który przez wiele lat zmagał się z cierpieniem po stracie dziecka. Niedługo po tragedii gwiazdor zmierzył się z kolejnym ciosem.

Syn Krzysztofa Piaseckiego zginął w tragicznym wypadku na stoku narciarskim

- Miał na te narty pojechać ze mną... Zadzwonił wcześniej i powiedział, że jedzie z kolegami - mówił po latach satyryk w programie „Dzień Dobry TVN”.

Wojciech był jedynym dzieckiem satyryka, a jego śmierć była dla satyryka ogromnym szokiem. By zapomnieć o bólu z powodu straty syna, gwiazdor rzucił się w wir pracy i już 10 dni po tragedii wystąpił na scenie. Po latach Piasecki przyznał jednak w jednym ze swoich felietonów online, że „powiedzenie, że czas leczy rany, nie ma nic wspólnego z prawdą”.

- Gdy wychodziłem na scenę. Zapominałem o tym. Publiczność mi pomagała swoją reakcją. To jest moja natura, ja lubię się śmiać, staram się być pozytywny - tłumaczył Krzysztof Piasecki.

Małopolska: wypadek karetki, rannych dwóch ratowników. Lekarze walczą o życie jednego z nichMałopolska: wypadek karetki, rannych dwóch ratowników. Lekarze walczą o życie jednego z nichCzytaj dalej

- W efekcie zakończyłem to terapią. Przez te 10 lat nie było takiego dnia, żebym 3 do 5 razy nie pomyślał o moim synu. Teraz zdarza mi się parę dni nie myśleć, albo pomyśleć z przyjemnością - wyznał satyryk.

Wkrótce po śmierci syna Krzysztof Piasecki zmierzył się z kolejnym dramatem. Rodzinna tragedia przyczyniła się do rozpadu małżeństwa satyryka. Oparcie w tych trudnych dla siebie chwilach gwiazdor znalazł w Annie Tomaszewskiej, aktorce oraz byłej żonie Andrzeja Grabowskiego.

Artystka w tym czasie również znajdowała się na życiowym zakręcie. Andrzej Grabowski po 20 latach małżeństwa zostawił ją dla młodszej kobiety. Krzysztof Piasecki i Anna Tomaszewska byli dla siebie nawzajem wsparciem i pocieszeniem, a relacja, która połączyła ich przed laty, trwa do dzisiaj.

Aktorka i satyryk zamieszkali we wspólnym domu w Woli Justowskiej pod Krakowem. Para rzadko wspólnie pokazuje się publicznie, ale jak donosi redakcja „Twojego Imperium”, są bardzo udanym i szczęśliwym związkiem.

- Śmieje się bardzo często ze mnie, [...] z czego się da. Raz mnie to bawi, raz nie. To wynika z takiego lubienia mojej osoby. Czuje się w tym związku wolna. To jest bezcenne - mówiła o ich relacji Anna Tomaszewska, cytowana przez redakcję „Dzień Dobry TVN”.

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Krystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachKrystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć, w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

Źródło: Plejada/TVN

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News