Sławomir pokazał, jak wygląda
Instagram.com slawomir_gwiazda_rock_polo
Monika Majko - 1 Marca 2021

Sławomir pokazał jak teraz wygląda. Fani zaniemówili, ciężko go rozpoznać

Sławomir ma przerwę w koncertowaniu, a wolny czas postanowił przeznaczyć m.in. na wypoczynek. Niedawno w sieci gwiazdor disco polo opublikował zdjęcie z urlopu, a fani przecierali oczy ze zdumienia. Piosenkarz przeszedł zaskakującą metamorfozę.

Fani uwielbiają Sławomira nie tylko za jego chwytliwe piosenki, ale również oryginalny wizerunek. Piosenkarz znany jest ze swojego bujnego wąsa oraz zamiłowania do ekstrawaganckiego ubioru. Niedawno muzyk opublikował w sieci swoje aktualne zdjęcie, a wielbiciele piosenkarza zaniemówili z wrażenia.

Sławomir przeszedł zaskakującą metamorfozę

Autor „Miłości w Zakopanem” nie może narzekać na brak popularności. Jego piosenki szybko stają się hitami, których nie może zabraknąć m.in. na weselnych playlistach, a Polacy z niecierpliwością wyczekują kolejnych utworów „gwiazdy rock polo”.

Jednak nie tylko dokonania muzyczne zapewniły Sławomirowi rzeszę wiernych fanów. Wielbiciele piosenkarza uwielbiają również jego charakterystyczny wizerunek, na który składał się m.in. bujny wąs, nieco kiczowate garnitury z cekinami oraz ulizana na bok fryzura.

Na koncerty Sławomira, któremu na scenie towarzyszy żona, Kajra, przychodziły prawdziwe tłumy, jednak w czasie pandemii również on musiał zrobić sobie przerwę od pracy. Gwiazdor postanowił dobrze wykorzystać przymusowe bezrobocie i pojechał na urlop. Po chwilowej przerwie w publikowaniu kolejnych fotografii, na Instagramie Sławomira pojawiło się nowe zdjęcie zrobione podczas urlopu. Widać na nim stojącego wokalistę, który trzyma w rękach dwie ogromne ryby.

Nie żyje Andrzej RozmusNie żyje Andrzej RozmusCzytaj dalej

- Cześć tu Sławomir. Pierwsze szczupaki w tym roku. Sezon wędkarski rozpocząłem a Wy? - podpisał swoje zdjęcie gwiazdor.

W tle można dostrzec egzotyczne rośliny oraz plażowy piasek, jednak sam piosenkarz przekonuje, że zdjęcie zostało zrobione na mazurach. Nie to jednak wzbudziło największe zainteresowanie fanów. Wielbiciele muzyka niemal go nie rozpoznali, ponieważ wokalista zapuścił brodę.

Fani byli zaskoczeni zmianą wizerunku Sławomira. Broda w połączeniu z plażowymi szortami oraz koszulką i czapką z daszkiem daleko odbiega od wyglądu, do którego przyzwyczaił ich piosenkarz. Pod zdjęciem natychmiast pojawiły się komentarze rozbawionych internautów.

- Gdzie jest Sławomir? - dopytywała jedna z internautek.

- A gdzie Sławomir? Bo ten gościu to chyba jego młodszy brat - dodała kolejna użytkowniczka sieci.

Sławomir zapuścił brodę

Instagram.com slawomir_gwiazda_rock_polo

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Krystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachKrystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć, w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

Źródło: WP/Instagram

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News