Ola Kwaśniewska ma powody do radości
Instagram.com aleksandraleksandrowna
Monika Majko - 1 Marca 2021

Ola Kwaśniewska przekazała wspaniałą nowinę. Razem z mężem nagrali piosenkę do nagrodzonego filmu

Ola Kwaśniewska jakiś czas temu zrezygnowała z medialnej kariery. Córka byłego prezydenta Polski zajmuje się ostatnio m.in. pisaniem tekstów do piosenek śpiewanych przez jej męża, Kubę Badacha. Niedawno małżeństwo cieszyło się z ogromnego sukcesu.

Jeden ze wspólnych utworów Oli Kwaśniewskiej i Kuby Badacha promuje nową animację Disneya, która niedawno zdobyła dwie statuetki podczas rozdania nagród filmowych Złote Globy. Celebrytka nie kryła radości z tego, że film został doceniony.

Ola Kwaśniewska ma powody do świętowania

Kuba Badach nie tylko zaśpiewał utwór promujący nową produkcję Disneya pt. „Co w duszy gra” w Polsce, ale również wystąpił w teledysku. Autorką tekstu do polskiej wersji piosenki jest za to jego żona, Aleksandra Kwaśniewska. Celebrytka pochwaliła się tą współpracą na swoim Instagramie.

- Kochani! Wreszcie możemy podzielić się z Wami powyższym dziełem, stworzonym wspólnie z małżonkiem dla Disneya, a konkretnie do fenomenalnego filmu "Co w duszy gra", który miał mieć premierę zeszłej jesieni, ale pandemia postanowiła podszkolić nas z cierpliwości. Czy Wam się spodoba, ciut drżymy w obawie, lecz cieszymy się jak dzieci i puszymy jak pawie - napisała Ola Kwaśniewska.

Podczas 78. gali rozdania nagród filmowych Złote Globy animacja „Co w duszy gra” zdobyła aż dwie statuetki w kategoriach: najlepszy film animowany oraz najlepsza muzyka. Informacja ta ucieszyła również Kwaśniewską i Badacha.

Nie żyje Andrzej RozmusNie żyje Andrzej RozmusCzytaj dalej

- Łałałiła! „Co w duszy gra” ze Złotym Globem za najlepszy film animowany. I za najlepszą muzykę. A tymczasem, w kraju nad Wisłą, odliczamy dni do premiery. Bardzo dziękujemy za cudowny odbiór piosenki. Serce rośnie - napisała dumna celebrytka.

Internauci tłumnie wyrazili podziw dla zdolności tekściarskich córki Aleksandra i Jolanty Kwaśniewskich. Pod postem celebrytki pojawiło się wiele komentarzy internautów, którzy są zachwyceni wspólną twórczością Kwaśniewskiej i Badacha.

- Piękny tekst, piszesz wspaniale, a piosenka cudo - napisała jedna z fanek Oli Kwaśniewskiej.

- Jest przepiękna! Ola, a Twój tekst...myślałam w tym zalewie bylejakości, że nikt już tak nie umie pisać. Ty przywracasz wiarę, ze można. Tak czule i mądrze - dodała kolejna internautka.

- Pani Olu, zakochałam się w tej piosence. Mam wrażenie, jakby spisała Pani moje myśli, a Pan Kuba je wyśpiewał. Dziękuję - dodała jeszcze jedna.

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Krystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachKrystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć, w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

Źródło: WP/Instagram

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News