Sławomir Zapała
Fot. klip "Ty mała znów zarosłaś"
Wiadomości Pikio - 27 Sierpnia 2018

Sławomir Zapała: Kim tak naprawdę jest on i jego żona Magdalena?

Sławomir Zapała jest jednym z najpopularniejszych polskich muzyków, który pokazał się szerokiej publice również jako showman oraz aktor. Zarówno on jak i jego żona skrywają liczne tajemnice. Pełna sekretów jest również jego kariera i sukces. Kim tak naprawdę jest Sławomir Zapała i jego żona Magdalena? W poniższym artykule przedstawiamy wszystko co musisz wiedzieć o Sławomirze, jak również ujawniamy nieznane fakty i odkrywamy tajemnice na temat jego osoby i kariery. 

Kim jest Sławomir Zapała?

Sławomir Zapała to 35-letni piosenkarz, który w szalony sposób wbił się na pierwsze strony gazet oraz top listę płac wśród polskich celebrytów. Jest nie tylko muzykiem, ale również absolwentem krakowskiej Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej imienia Ludwika Solskiego aktorem mającym na koncie liczne występy w filmach oraz serialach, jak również showmanem, konferansjerem oraz prezenterem telewizyjnym. Największą popularność zdobył latem 2017 roku, kiedy totalnym hitem stał się jego utwór "Miłość w Zakopanem". Następnie przyćmił twórców międzynarodowego przeboju "Despacito" podczas Sylwestra Z Dwójką. Swoje występy muzyczne rozpoczął w 2015 roku w USA, w Nowym Jorku na Long Island, gdzie zdobył popularność wśród polskich imigrantów. Lansował gatunek muzyki, który nazwał "rock polo". Jego kariera i sama postać ma jednak wiele tajemnic, które ujawniamy w dalszej części tego najobszerniejszego artykułu na temat Sławomira Zapały.

W jakim wieku jest Sławomir Zapała?

Sławomir Zapała urodził się w 1983 roku. Obecnie ma 35 lat.

Kiedy Sławomir Zapała obchodzi urodziny?

Sławomir Zapała obchodzi urodziny 19 marca.

Ile wzrostu ma Sławomir Zapała?

Sławomir Zapała ma 180 cm wzrostu.

Skąd pochodzi Sławomir Zapała?

Sławomir Zapała pochodzi z Krakowa. Jest zakochany w swojej małej ojczyźnie.

Czy Sławomir Zapała ma dzieci?

Sławomir Zapała ma jednego syna ze swoją żoną Magdaleną Kajrowicz. Maluszek nazywa się Kordian.

Kim jest syn Sławomira Zapały?

Syn Sławomira Zapały i Magdaleny Kajrowicz nazywa się Kordian i urodził się 9 września 2016 roku. Jak twierdzi jego tata, nie zamierza w żaden sposób pchać go w stronę aktorstwa czy śpiewu. Muzyk przekonuje, że jego syn to na razie maluszek, aczkolwiek gdy podrośnie, sam wybierze swoją drogę. Ojciec nie chce sugerować mu żadnych decyzji. Rodzice zamierzają jednak wspierać małego Kordiana we wszystkim w czym będą tylko mogli. Gdy rodzice koncertują, synem opiekuje się kuzynka.

Kim jest żona Sławomira Zapały?

Żona Sławomira Zapały to Magdalena Kajrowicz. Urodziła się w 1984 roku i jest rok młodsza od swojego męża. Ma 164 cm wzrostu. Pochodzi z Krakowa i jest absolwentką PWST im. Ludwika Solskiego. Jest nie tylko żoną Sławomira, ale również matką jego dziecka oraz partnerką sceniczną. Nie da się ukryć, że tworzą niesamowicie zgrany duet. Magdalena Kajrowicz pojawia się w większości teledysków swojego męża i ma olbrzymi wpływ na jego twórczość. Uwielbia popularność i życie pełne przygód. Zanim dała się poznać całej Polsce, Magdalena Kajrowicz była aktorką. Pojawiła się nawet w produkcjach kultowej reżyserki Agnieszki Holland. Mało kto o tym wie, ale w latach 2005-2009 należała do zespołu Krakowskiej Opery Kameralnej. Prawdziwą bombą jest jednak to, że grała w produkcjach INDYJSKIEGO BOLLYWOODU! Nosi pseudonim Kajra. Kajra poznała swojego męża podczas swojego pobytu w Stanach Zjednoczonych i od tego czasu są ze sobą szczęśliwi, choć skrywają kilka sekretów i miewają kryzysy.

Dlaczego Sławomir Zapała był obsesyjnie zazdrosny o swoją żonę?

Mało kto o tym wie, ale Sławomir Zapała był obsesyjnie zazdrosny o swoją żonę, co jest jedną z jego tajemnic. Wszystkiemu "winny" był Łukasz Nowicki, czyli aktor i prezenter telewizyjny. To właśnie z nim Magdalena Kajrowicz występowała w Teatrze Capitol. O co chodziła? Magdalena Kajrowicz, żona Sławomira Zapały, bardzo zaprzyjaźniła się z Łukaszem Nowickim, który jest uznawany za niesamowitego amanta. Sławomir został doprowadzony do białej gorączki i bardzo nie spodobała mu się bliska relacja żony z aktorem. W prawdziwy szał wpadł, gdy zobaczył jak Magdalena i Łukasz doskonale się bawili i żartowali. Sławomir Zapała i Łukasz Nowicki zaczęli się unikać, mimo iż razem występowali na planie programu "Big Music Quiz" oraz w Teatrze Capitol. Zazdrosny Sławomir miał być nie do zniesienia.

Dlaczego Sławomir zabronił żonie udziału w programie Polsatu?

To sekret, ale gdy jego kariera eksplodowała, Sławomir zabronił żonie występu w show Polsatu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Producenci byli bardzo zainteresowani udziałem Magdaleny Kajrowicz w ich programie, ale muzyk nie wyraził zgody i wolał, aby została u jego boku. Podobno Magdalena Kajrowicz była wniebowzięta gdy dowiedziała się, że może wziąć udział w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Niestety mąż uznał, że nie ma sensu by opuszczała go aż na 3 miesiące, co miałoby negatywnie odbić się na ich wspólnych koncertach i innych występach pozascenicznych. A może po prostu był zazdrosny o swoją seksowną żonę?

Jakie piosenki stworzył Sławomir Zapała?

Sławomir Zapała nagrał piosenki, które zna niemalże każdy Polak. Jego hity podbijają listy przebojów i mają miliony wyświetleń na YouTube. Chyba nie ma nikogo, kto choć raz nie słyszałby choćby jednego z jego najsłynniejszych utworów. Aż trudno uwierzyć, że swoje piosenki nagrywa dopiero od 2015 roku. Najlepsze i najpopularniejsze piosenki Sławomira to: - Miłość w Zakopanem - Ty mała znów zarosłaś - Aneta - Megiera - Ni mom hektara

Dlaczego Sławomir został boleśnie poniżony na początku kariery?

Niemalże nikt o tym nie wie, ale na początku swoich zmagań i aktorskiej kariery, Sławomir Zapała został boleśnie wyśmiany przez swoich wykładowców w krakowskiej szkole teatralnej. Kiedy on próbował inscenizować poważne, dramatyczne sceny, oni pękali ze śmiechu. Na pewno nie było to dla niego miłe doświadczenie, a sam gwiazdor zdradził, że podczas jego chwytającego za serce monologu, komisja wręcz sikała ze śmiechu. Mimo, że bardzo się starał.

Czym jest Miłość w Zakopanem Sławomira Zapały?

Miłość w Zakopanem Sławomira Zapały to jedna z najpopularniejszych polskich piosenek, która podbiła serca naszych rodaków latem 2017 roku. Co ciekawe, artysta nie tylko jest wokalistą, ale również autorem tekstu oraz samej muzyki przeboju. Jako wokal wspomagający w piosence wystąpiła jego żona Magdalena Kajrowicz, której zadedykowana jest piosenka. Oprócz tego duetu, hit współtworzy jeszcze sześciu innych muzyków.

Co sądzi Sławomir Zapała o Polakach?

Mało kto wie, ale Sławomir Zapała jest wielkim patriotą i ma bardzo dobre zdanie o swoim narodzie. Podkreśla zalety jakie według niego prezentują Polacy. Uważa, że jesteśmy najbardziej walecznym, pomysłowym i pracowitym narodem na całym kontynencie! Przekonuje, że jesteśmy w stanie stworzyć wszystko, byle tylko nikt nam nie przeszkadzał i nie psuł humoru.

Czym jest Ty Mała Znów Zarosłaś Sławomira Zapały?

Ty Mała Znów Zarosłaś Sławomira Zapały to drugi najpopularniejszy hit artysty po Miłości w Zakopem. W serwisie YouTube był teledysk był oglądany ponad 51 milionów razy. W klipie ponownie wystąpiła żona Sławomira Magdalena Kajrowicz. W przeboju znakomicie zaprezentowała się Gminna Orkiestra Dęta z Niedźwiedzia pod przywództwem Sylwii Karpierz. Singiel został wypuszczony w marcu 2018 roku i natychmiast podbił serca Polaków.

Kto stworzył nazwę rock polo? Nie Sławomir!

Choć gatunek muzyczny rock polo kojarzy się głównie ze Sławomirem, to nie on jest twórcą tejże nazwy. Niemal nikt o tym nie wiem, ale stoi za nią... Tymon Tymański. Twórca hitu "Miłość w Zakopanem" zaczął regularnie używać tego sformułowania, ponieważ nie chciał być kojarzony z disco polo. Muzyk odpiera zarzuty, że tworzy disco polo. Przekonuje, że podczas koncertów używa wraz z zespołem rockowych instrumentów i wytwarza energię, która jest bliższa imprezom rockowym.Czym jest Megiera Sławomira?Megiera Sławomira Zapały to jego hitowy utwór z 2015 roku. Alternatywny tytuł przeboju to "Ty stara cholero". Tekst utworu bywa wulgarny i znajdziemy tam nawet fragmenty o seksie oralnym oraz takie słowa jak ch*j.

Ile zarabia Sławomir Zapała?

Sławomir Zapała jest jednym z najbogatszych polskich muzyków. Za koncert bierze więcej niż sam król disco polo, Zenek Martyniuk. Do tego dochodzą wynagrodzenia z występów w teatrze oraz prowadzenia programów w telewizji. Jeśli doliczymy do tego kontrakty reklamowe, to zobaczymy olbrzymią stertę pieniędzy. Według luźnych estymacji Zapała zarabia minimum 10 milionów złotych rocznie. Na samej współpracy z TVP miał zarobić 450 000 złotych. Za jeden dzień na planie gwiazdor zarabia aż 25 000 złotych. Jak widać, bardzo wysoko się ceni.

Czym jest Aneta Sławomira Zapały?

Aneta Sławomira Zapały to hit muzyczny nagrany wspólnie z Grupą VOX. W serwisie YouTube został już wysłuchany ponad 20 milionów razy. W teledysku utworu Aneta pojawiła się znana aktorka Małgorzata Socha.

Jaki samochód ma Sławomir Zapała?

Mimo olbrzymiego, wielomilionowego majątku i kolosalnych zarobków, Sławomir z sentymentem porusza się starym golfem 3 z rocznika 1991, który ma być jego najukochańszym pojazdem. Oczywiście nie jest to jedyne auto muzyka, choć ludzie nadal tak myślą. Oprócz golfa 3, którego wartość rynkowa to około 3 tysiące złotych, twórca hitu "Miłość w Zakopanem" posiada również między innymi ekskluzywne audi.

Czym jest Ni Mom Hektara Sławomira Zapały?

Ni Mom Hektara Sławomira Zapały to hit krakowskiego muzyka z 2015 roku, jeden z pierwszych w jego karierze. W serwisie YouTube został odsłuchany ponad 20 milionów razy.Co sądzi Sławomir Zapała o Zenku Martyniuku?Sławomir Zapała niesamowicie ceni Zenka Martyniuka, czyli jednego z najpopularniejszych gwiazdorów disco polo, a raczej króla tego gatunku muzyki. Autor przeboju "Miłość w Zakopanem" przekonuje, że z wielką chęcią stworzyłby przebój, w którym pojawiłby się Zenek Martyniuk. Potwierdził, że jak najbardziej jest gotowy na taką współpracę i myślał już o nagraniu hitu w duecie "Sławomir Zapała i Zenek Martyniuk". W pewnym momencie w mediach pojawiły się informacje o konflikcie między Sławomirze i Martyniuku. Poznaliśmy jednak sekret Sławomira. Okazuje się, że Zapała bardzo ceni, lubi i szanuje Zenka. Mało tego, Martyniuk sam przyszedł na koncert Sławomira, który miał miejsce w Białymstoku. Zenek Martyniuk nie wyklucza, że kiedyś powstanie tego typu utwór. Nie ma wątpliwości, że fani byliby zachwyceni taką współpracą. Zenek Martyniuk: Kim tak naprawdę jest on i jego żona?

Czemu Sławomir nazywa się "Stańczykiem naszym czasów?"

Sławomir nazywa się "Stańczykiem naszych czasów", ponieważ jak sam uważa, jest "błaznem, który w swojej twórczości w krotochwilny sposób opowiada o sprawach poważnych".

Jakie są filmy i seriale z udziałem Sławomira Zapały?

Filmy, w których pojawił się Sławomir Zapała, niejednokrotnie były hitami kinowymi, które znają wszyscy Polacy. Sławomir pojawił się jednak również w mniej popularnych produkcjach. Zagrał w takich filmach jak: - Guanipa - Jan Paweł II - Karol, człowiek który został papieżem - Korowód - 33 sceny z życia - Ostatnia Akcja - Popiełuszko. Wolność jest w nas - Na przełaj - Valkaama - Uwikłanie - Piąta pora roku - Podejrzani Zakochani - Tajemnica Westerplatte - Pod Mocnym Aniołem - Król Życia - Planeta Singli - Jestem mordercą - Listy do M 3. - Exterminator: Gotowy na wszystko - Porady na Zdrady - Zabawa, zabawa.Seriale, w których zagrał Sławomir Zapała to: - Wielkie Ucieczki - Jan Paweł II - Determinator - Dwie strony medalu - Ojciec Mateusz - Hotel 52 - Czas honoru - Prawo Agaty - Blondynka - Świat Według Kiepskich - Sprawiedliwi - Prosto w serce

Co mówi Filmweb o Sławomirze Zapale?

Filmweb nisko ocenia aktorskie zdolności Sławomira Zapały. Użytkownicy największego filmowego portalu w Polsce przyznali Sławomirowi jedynie 6 gwiazdek na 10 możliwych. Oznacza to, że nie są zbyt zachwyceni jego występami w filmach oraz serialach. Czy na pewno zasłużył na tak przeciętną ocenę?

Czy Sławomir grał w teatrze?

Sławomir grał w kilku teatrach, jest bowiem wykształconym aktorem. Występował w teatrze Studio, Na Woli, Kamienicy, Bagatela oraz w Teatrze Rozrywki.

Jakie koncerty gra Sławomir Zapała?

Sławomir Zapała gra koncerty w całej Polsce, począwszy od małych miejscowości, po stolicę. Występuje również na licznych festiwalach. Bilet na jego koncert kosztuje około kilkudziesięciu złotych. Artysta naturalnie koncertuje również poza Polską. Artystę możemy zobaczyć nie tylko w europejskich miastach, ale również w Stanach Zjednoczonych. Na jego największym koncercie w Zakopanem było aż 10 tysięcy osób.

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News