Rafał Trzaskowski przekazał smutne wiadomości
Instagram.com trzaskowskirafal
Monika Majko - 12 Marca 2021

Rafał Trzaskowski z żoną i dziećmi ma koronawirusa

Dzisiaj rano Rafał Trzaskowski poinformował za pomocą mediów społecznościowych o infekcji koronawirusem swojej żony, Małgorzaty. Kilka godzin później prezydent Warszawy przekazał smutne wieści. Wraz z żoną i dziećmi razem przechodzą zakażenie COVID-19.

Jak informowaliśmy dzisiaj rano, Rafał Trzaskowski przebywa na kwarantannie, ponieważ testy potwierdziły zakażenie COVID-19 u jego żony. Prezydent stolicy wykonał kolejne badanie, które potwierdziło zakażenie również u niego.

Rafał Trzaskowski zmaga się z zakażeniem COVID-19

- Ze względu na chorobę mojej żony przebywam na kwarantannie. Na razie jestem zdrowy - test robiłem wczoraj. Pracuję zdalnie. Ps. Trzymajcie kciuki za Gosię - informował dzisiaj rano Rafał Trzaskowski za pomocą Facebooka.

Niestety, zaledwie kilka godzin później Rafał Trzaskowski potwierdził, że również on przechodzi zakażenie wirusem SARS-COV-2. Z chorobą zmagają się także jego dzieci - Aleksandra i Stanisław. Cała rodzina przebywa obecnie w izolacji.

- Dołączyłem do Gosi i dzieci. Chorujemy razem. Uważajcie na siebie - zaapelował prezydent Warszawy.

Nagła wiadomość dot. Stanisława Dziwisza - w końcu się doigrał? Jest zgłoszenie do prokuraturyNagła wiadomość dot. Stanisława Dziwisza - w końcu się doigrał? Jest zgłoszenie do prokuraturyCzytaj dalej

Pod postem Rafała Trzaskowskiego z informacją o jego zakażeniu natychmiast pojawiło się wiele komentarzy. Internauci życzyli włodarzowi Warszawy oraz jego rodzinie szybkiego powrotu do zdrowia i łagodnego przebiegu choroby.

- Szybkiego powrotu do zdrowia dla Pana i całej rodziny, niech bezpowrotnie i bez powikłań choróbsko odejdzie - skomentowała jedna z internautek.

- Proszę się trzymać dzielnie! Zdrowia dla wszystkich! Trzymam kciuki - napisał kolejny użytkownik sieci.

Dzisiaj Ministerstwo Zdrowia poinformowało o kolejnych 18 775 nowych i potwierdzonych przypadkach zakażenia koronawirusem na terenie naszego kraju. Najwięcej infekcji odnotowano w województwie mazowieckim oraz śląskim. Do tej pory łącznie potwierdzono w Polsce 1 868 297 przypadków COVID-19, a 46 724 zmarło z powodu infekcji groźnym wirusem SARS-COV-2.

- Z powodu COVID-19 zmarło 75 osób, natomiast z powodu współistnienia COVID-19 z innymi schorzeniami zmarło 276 osób - przekazał w piątek 12 marca br. resort zdrowia.

Rafał Trzaskowski przekazał wiadomość o zakażeniu COVID-19

Facebook.com/rafal.trzaskowski/

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Krystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachKrystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć, w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

Źródło: Facebook

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News