Rafał Trzaskowski niepokojące informacje
Fot. East News Jakub Kaminski
Mateusz Sidorek - 12 Marca 2021

Rafał Trzaskowski przekazał wiadomość o chorobie swojej żony. Poprosił o wsparcie

Niedawno Rafał Trzaskowski podzielił się niepokojącą informacją. Prezydent Warszawy przyznał, że jego żona zaraziła się koronawirusem. Polityk Platformy Obywatelskiej przekazał wiadomość za pośrednictwem mediów społecznościowych i poprosił Polaków o wsparcie. Były kandydat na prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej przebywa obecnie na kwarantannie.

Od niedawna Rafał Trzaskowski wykonuje swoje obowiązki w trybie zdalnym. Prezydent Warszawy przebywa obecnie na kwarantannie. Polityk został na nią skierowany po tym, jak jego żona zaraziła się koronawirusem, co potwierdził za pośrednictwem mediów społecznościowych. Były kandydat na prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej również przeszedł już testy.

Po przeprowadzeniu badań na obecność SARS-CoV-2 okazało się, że Rafał Trzaskowski nie jest zarażony. Zachorowała natomiast jego żona Małgorzata. Na Twitterze polityk opozycji poprosił o trzymanie kciuków za partnerkę i potwierdził, że jak na razie sam jest zdrowy.

Rafał Trzaskowski na kwarantannie. Jest oficjalny komunikat

Na Twitterze Rafała Trzaskowskiego pojawił się oficjalny komunikat, w którym prezydent Warszawy przekazał Polakom informacje dotyczące jego obecnego stanu zdrowia. Ze względu na kwarantannę pracuje zdalnie, ale nie zaraził się od swojej żony.

Ze względu na chorobę mojej żony przebywam na kwarantannie. Na razie jestem zdrowy – test robiłem wczoraj. Pracuję zdalnie– napisał Rafał Trzaskowski.

Nagła wiadomość dot. Stanisława Dziwisza - w końcu się doigrał? Jest zgłoszenie do prokuraturyNagła wiadomość dot. Stanisława Dziwisza - w końcu się doigrał? Jest zgłoszenie do prokuraturyCzytaj dalej

Polityk Platformy Obywatelskiej na koniec poprosił też o to, by Polacy trzymali kciuki za szybki powrót do zdrowia jego żony Małgorzaty.

P.S. Trzymajcie kciuki za Gosię – czytamy w komunikacie.

Pod wiadomością przekazaną przez Rafała Trzaskowskiego szybko pojawiły się pozytywne słowa internautów, którzy życzą jego żonie zdrowia, wyrażając wsparcie.

„Dużo zdrowia, panie prezydencie, dla całej rodziny!”, „Dużo zdrowia, będzie dobrze!”, „Zdrowia, zdrowia dla Gosieńki”, „Zdrówka dla naszej pierwszej damy” – to jedynie kilka z wielu miłych wiadomości wysłanych Rafałowi Trzaskowskiemu w mediach społecznościowych.

Miasto Rafała Trzaskowskiej z dodatkowymi obostrzeniami

Żona Rafała Trzaskowskiego to jedna z wielu osób, które w ostatnim czasie zaraziły się koronawirusem. W ciągu ostatnich dni Ministerstwo Zdrowia obserwuje wyraźny wzrost zarażeń. W czwartek 11 marca padł tegoroczny rekord – 21 045 przypadków.

Chociaż w piątek 12 marca wskaźnik zarażeń jest nieco mniejszy – poinformowano o 18 755 przypadkach – to system zdrowia jest coraz bardziej obciążony. Łóżka przeznaczone dla pacjentów chorujących na COVID-19 zapełniają się w dynamicznym tempie.

W związku z postanowieniami rządu od poniedziałku 15 marca województwo mazowieckie zostanie objęte dodatkowymi ograniczeniami sanitarnymi. Otwarte nie tak dawno galerie sztuki, baseny, kina, teatry, muzea oraz hotele ponownie zostaną zamknięte.

Wielkanoc natomiast prawdopodobnie będzie przebiegała także zgodnie z reżimem sanitarnym, o czym mówił podczas konferencji minister zdrowia Adam Niedzielski.

Rafał Trzaskowski chora żona

Z: www.twitter.com/@trzaskowski_

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Krystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachKrystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć, w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

Źródło: Super Express

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News